SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - baton Booster

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27907

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
generalnie wszystkie to de facto mocno marcepanowe smaki (ale lesnych nie jadlem jeszcze) ale jest to bdb marcepan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
bic 44 lesny sobie odpusc, najgorszy ze wszystkich ;/

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
kwestia gutu, jak ktoś nie lubi marcepanów to mu Boostery nie podejdą. Mi pasują i jako po treningowy posiłek są bardzo dobre a w dodatku smaczne:)

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi leśny smakował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 997
karmelowego wlasnie opedzlowalem, to powiem, ze duzo lepszy niz owoce lesne, choc i tak duzo gorszy od olimpowskich matrixow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
booster nowe smaki:) nie wiem czy się przejadły mi się te co były do tej pory ale nowe smaki- banan szczególnie- wymiatają!! drugi to wanilia z czekoladzie też bardzo smaczny, ale tak jak wspominałem banan teraz dla mnie the best, polecam bardzo:)

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Jak dla mnie smaki to tragedia. Miałem niby KRAMEL a w środku MARCEPAN. Ogólnie słabe batony daleko im do OLIMPOWSKICH. Wszystko kwestia gustu.

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1542
strasznie duzo tluszczu, podobnie z cukrami, jedynie smak bardzo dobry. Takze jedynie smak i plynnosc jedzenia lepszy od matrixow, za to jesli chodzi o sklad to matrix bije na glowe trecowskiego boostera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191
Mi bardzo smakuje. Kupiłem dzisiaj smak czekoladowo-waniliowy i był za***isty. Do tego ok. 470 kcal to dla ludzi robiących masę i potrzebujących dodatkowych kalorii jak znalazł;).

Cena 5,50 - dla mnie by mogła być odrobinę niższa, a co do smaku to trochę makiem zalatuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
Jeszcze rok temu dziwnie mi smakowały. Dziś za tą cenę lepiej nie pojem w kwestii batonów proteinowych. Wysoka kaloryczność i wybór 7 smaków. Marcepan, karmel i owowce leśne - PRO:)

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Anabolic BCAA System

Następny temat

Trec - BCAA G-Force

WHEY premium