SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Ultimate Protein

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40981

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
sklad bardzo dobry jak na ta cene bezkonkurencyjnie
ocena na bardzo dobry.
testowalem: https://www.sfd.pl/Rywalizacja_HST_PePoNeNt_&_Dresik_MAXYMALNA_MASA-t372522.html 

smak/rozpuszczalnosc bez zarzutu. mialem wanilie. czuc jakis delikatny posmak na moje oko(receptory smaku) jakby bialko pszeniczne ale nie wiem co odpowiada za ten smak, moze peptyd lub jeszcze co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 962
Watpie zeby w tym produkcie znajdowało sie białko pszeniczne wogole białka roslinne nie wchodza w gre jesli chodzi o Trec wiem bo sam stosowałem to białko i zjadłem 4 kg i nie czułem nic takiego ale moze to tylko moje odczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dakltego napisalem ze moze to tylko wrazenie smakowe.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6282 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Brak piany i problemow z ukladem trawiennym, rozpuszczalnosc dobra. Smak czekoladowy, slodki, prawie identyczny jak gainer mutant mass.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1695
Bardzo dobre bialeczko.
Smak czekolada bardzo dobry.
Rozpuszczalnosc bardzo dobra.
Za ta cene naprawde warto!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
przerzuciłem się na to, jako że sp80 sie skończyło,bo wypada dobrze pod względem ceny

w smaku czuć biało mleka,ogólnie nie jest zły,raczej mało intensywny.ale sp smaczniejsze imho

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-04-16 18:51:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
smak bardzo dobry rozpuszczalność to samo nie ma problemów z żołądkiem i cena niezła, chyba jeszcze nie raz kupie to białko ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
Smak waniliowy treca jest super, lepiej mi smakuje niż czekolada. Kupiłem na redukcję jako uzupełnienie białka, i by mi się słodyczy nie chciało wybrałem wanilię. Białko w 100% spełniło moje oczekiwania, rozpuszczalność też dobra. Śmiało polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Jakość i rozpuszczalność ok. Natomiast smak masakryczny! Mam "banan" i jest bardzo ciężki do wypicia. Zapach chemiczny też do bani. Absolutnie nie należę do wybrednych, machnąłem w życiu już sporo białek z kilkoma kg ostrowii włącznie, ale smak bananowy Treca naprawde mnie zaskoczył. No ale mniejsza oto, białeczko jest generalnie ok !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
miales najprawdopodobniej partię ze starą recepturą smakową bo jest poprawiony smak(chyba zmiana slodzika)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Tribulus 20.000

Następny temat

Trec - Ultra Joint Care

WHEY premium