SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Ultimate Protein

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40951

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Peponent, sogacz poleciał ! Za wiedzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
czytal ktos uwaznie caly opis tego produktu?
..Ultimate Protein stanowi doskonałe uzupełnienie białka w diecie. Odpowiednie proporcje izolatu białka pszenicznego, koncentratu serwatki oraz łatwo rozpuszczalnych kazeinianów..
moze z tad ten dziwny posmak przenicy u peponenta
a swoja droga ciekawi mnie w jakich proporcjach wystepuja poszczegolne frakcje w/w bialek w tej odzywce...
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
to jest bledny opis, skopiowany z poprzednika tego bialka - 3D protein, byl po prostu blad na stronie treca.

ultimate protein sklada sie z mlecznego bialka i wpc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
no to wplyn jakos na bieg wydarzen i niech ktos to poprawi bo wbrew pozorom niektorzy mysla co czytaja i niekoniecznie sa wrozbitami

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam smak czekoladowy.

rozpuszczalność- ok ale czuje dziwny lekki posmak jak PePoNeNt ale co to nie wiem;)
Smak- z mlekiem bardzo dobry z woda średni.
Zapach-super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 370
Zjadlem tego chyba razem z 10 kilo :D polecam bo warto. dobre przyrosty.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
bialko dobrej jakosci w wmiare przystepnej cenie oraz wspanialym smaku. polecam.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
bialko ok ale lepszy nitroprogen ale obydwa sie strasznie pienia!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48237
Mam wanilię, piję tylko w wodą,ale smak jest całkiem dobry :) Nie za słodkawy, taki akurat :) Rozpuszczalność bardzo dobra, wsypałem do szklanki i wymieszałem łyżką ( nie miałem przy sobie shakera ) i mimo tego super się rozpuściło. Prawie zero grudek. A efekty..okaże się jak skończę

Czy na prawde chcesz zmarnowac wszystko?
Czy potrafisz oprzeć się wyśmiewającym gwizdom?

Walczyć ponad wszystko gdy jest chwila zwątpienia
Pokonanie swych słabości to jest to co się docenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1881
waniliowy smak jest wyśmienity polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Tribulus 20.000

Następny temat

Trec - Ultra Joint Care

WHEY premium