SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transmisja Sengoku

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
Szkoda, walka przecietna. Obaj prezentuja podobny poziom.
Pierwsza runda wyrownana. Mamed w stojce aktywniejszy, ale niewiele z tego wynika. Santiago obalenie. Zapewne sedziowie dali runde Santiago, dla mnie remis. Chyba, ze reguly tak jak w boksie, czyli remisowa dla mistrza.
2,3,4 rundy dla Mameda. Wyraziste gnp, obalenia, rewersale. Troche w stojce, bodajze w 3 rundzie oberwal (2-3 strzaly).
5 wyraznie dla Brazylijczyka.
Jak dla mnie walke wygral Khalidov, ale nie oburzam sie na werdykt, gdyz byla ona wyrownana (walka).
Zdecydowanie III pojedynek da odpowiedz, ktory z nich zasluguje na pas.
Za malo low kickow i boksowania wedlug mnie.
Gdyby na trybunach oprocz sponsorow, wlasciciela hali i jego corki byliby jacys kibice walke wygralby Mamed.
Jak ta organizacja sobie radzi, jezeli nikt na gale nie przychodzi i ciezko z telewizyjna transmisja.

Zmieniony przez - Eraserhead w dniu 2010-03-07 20:43:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Chwalili się, że całą halę mają wykupioną...

Werdykt wiadomo ok. No, ale niestety spełniły się dwie rzeczy których można było się obawiać: efektowne techniki nie za bardzo działają na dobrych, skoncentrowanych przeciwników i u Mameda widać nieoszlifowany talent. Musi odrazu lecieć do jakiegoś dobrego teamu, najlepiej w Stanach i niech go tam trochę podszkolą w zapasach i parterze. Widać, że brak mu tych "szczegółów", które pozwoliłyby mu wygrać tą walkę.

Mam nadzieję, że niedługo Mamed wyjedzie gdzieś, bo jak każdy chyba widzi w Polsce nie ma od kogo się uczyć i dalej rozwijać. Nawet jakby do Drwala dołączył byłoby fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Dokładnie, Ci jego trenerzy też na sensownych nie wyglądają, Oni w ogóle maja jakieś ciekawe sukcesy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 849
Dzejno a od kiedy wygląd o czymś świadczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Wygląd nie świadczy, ale duży wpływ na to, że Mamed przegrał ma to, że trenuje cały czas w Polsce a Santiago dawno w ATT. No co do tego to każdy się raczej zgodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Dlatego pytam o osiągnięcia? A z wyglądu chodziło mi o to, że nie wyglądają na sporo starszych od Mameda(mają w ogóle już 30 lat?)

Zmieniony przez - Dzejno w dniu 2010-03-07 21:55:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3266
Eraserhead - mam podobnie spojrzenie na walkę. I runda na remis, II, III i IV dla Mameda, V dla Santiago. Podejrzewam, że gdyby Mamed w tej walce wyszedł jako mistrz (sprawiedliwie patrząc tak powinno być) to wygrałby tą walkę.
Dziwi mnie brak paliwa od IV rundy, chyba podczas g&p w ostatnich minutach IIIR coś wyłapał i to go zmiękczyło. Inna sprawa, że chyba jeszcze nie walczył na dystanisie 5x5minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
No to super. Założyłem temat czy bedzie transmisja. 16 stron się z tego zrobiło, prawie 12 tys odsłon a transmisji nie było, Mamed przegrał (FUUUUUCK) w czasie walki forum tak zamulało że nie mogłem nic przeczytać (o napisaniu nie wspomnę), znowu się taniec z gwiazdami zaczyna (czy ten program kiedyś się skończy???) no i do tego jest poniedziałek i trzeba do roboty. Eh życie to nie bajka, nie głaszcze cię po jajk....po głowie znaczy się

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Kurcze jeden event i dwóch gości wynosili na noszach a na KSW ciężki nokaut to wogóle kiedyś zdarzył?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Trenerzy są naprawdę świetni (sam miałem przyjemność a Arrachionie ćwiczyć) ale nie zapominajmy że to jest amatorski klub. Jak na polskie warunki bardzo dobry ale każdy wie na jakim poziomie są w Polsce metody treningowe. Mamed musi mieć i innych trenerów i przede wszystkim lepszych sparingpartnerów. Bo bez tego ani rusz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

James Toney w UFC

Następny temat

UFC 112 - walki o pas w LW i MW i nie tylko...

WHEY premium