SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Topic dla tych, ktorzy chca wracac do PL:-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44324

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
"Gdy czytam Grzesiuka takie pytania wcale nie wydają mi się absurdalne. On chyba w każdym systemie byłby mniej więcej podobnie sytuowany w społecznej hierarchii i w każdym chciałby radykalnej zmiany. Buntownik. Ale nie z tych, którzy kupują koszulki z Che w kapitalistycznym sklepie. Nie z tych, którzy przycinają się żyletkami, czy piszą do „Bravo”. Grzesiuk nie miał potrzeby wyszukiwania problemów. Za to potrafił się im przeciwstawiać."

To znowu z tekstu ktory wrzuciles, autor sma pochwala GRzesiuka i broni jego lewicowe poglady wiedzac po jego ksiazkach jakim byl czlowiekiem, porownujac go z Szymborska i Miłoszem, ale ty nadal jestes ulomny :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Kuhwa pika wez to rpzeczytaj co wrzuciles a potem sie sraj :D A potem przeczytaj Grzesiuka i napisz co teraz myslisz a nie kuhwa cytaty z wikipedii i cytaty naglowkow :D buehehheheeheh ale z ciebie typ sam sie zgasiles cytatami z tego tekstu bueheheheheehehe o ja nie moge, za to kocham tych naszych polskich-faszysto-pseudo-intelektualistow :D Maja tyle do powiedzenia i tyle oczytania co ich odpowiednicy polsko-komunisci, polsko-feministki, polsko-MAriany, wy wszysyc jestescie jedna banda ktora wystarczy napuszczac na siebie nawzajem naglowkami bo zdolnosc czytania u nich zanikla :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ciiiiii Pika czyta co powrzucal i skoro jego ideolodzy pisza ze warto to moze przeczyta Grzesiuka, ale kazda linijke w ktorej mowa o czymkolwiek nie zgodnym z jego swiatopogladem bedzie przerabial na papier toaletowy, co by se wizerunku nie zepsuc :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pika moze za malo radykalny serwis przejrzales, bo oni czytaja to moze nie byc dobrze z nimi, sprobuj wrzucic jakis taki o tresciach pdobnych do towich psotow. Moge nawet taki zalozyc:

Komuch to ch.u.j. nie wolno tego czytac, zakaz czytania Grzesiuka, bo on to napewno komuch, wiemy to z wikipedii, i kuhwa cala reszta nie jest wazna, co przezyl, co widzial co napsial bo wszystko to komuch widzial pisal wiec nie mozna tego czytac wogole i wogole on nic nie widzial jak byl w lewicowej partii to wiadomo nie mogl nic kuihwa widziec ani przezyc, tylko MY rodowite szwaby... znaczy Polacy, widzimy rzeczy jasno i prosto, zadnej kuhwy czytac nie wolno, tlyko ansz serwis jest najbardziej prawy z prawych a nasza racja jest racja najmojsza. Ktokolwiek sie nei zgadza zaliza sie do jednej z tych grup: jest zydem, jest komuchem, jest pakistancem. Innych grup nie ma, albo my albo oni!!! Kuhwa zapamietaj, jedna jest Polska, nasza , niemeicka, znaczy polska....

No i jak ci sie podoba wstep ktory stuknalem? :D Myslisz ze jak otworze tkai serwis to ebdzie mail pwoodzenie? :D Dolaczysz? :D Dam opcje dotacji, wrzucisz troche grosza dla rpawdziwego fasz... znaczy patrioty :D?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ej Pika a jak sortujesz paczki to uzywasz tje listy:

http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,552,1924.html

?? ??? :D Zeby do zydow paczki nie szly, wiadomo ze to dotacje od masonow angielskich dla polskich, jak widzisz od razu zrywaj znaczek i zwrot do odbiorcy!!!

Wiadomka niemieckie nazwiska to co by nie bylo wrzucaj do priorytetow :D

Komunistyczne nazwiska tez od razu do smieci :D

Tak sie walczy z pospolstwem :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam pytanie odnośnie tych nazwisk polskich i żydowskich
nieraz widziałem takie listy i wynikało z nich że co drugi biskup kk to żyd.
kiedy oni te nazwiska pozmieniali? i czy to było w jednym momencie? (np 68) czy każdy zmieniał w innym czasie. i po co to robili

no i dlaczego testowiron nie zmienił nazwiska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
z tych list wynika ze 90% polskich intelektualistow to zydzi, czy wiec wszystko co osiagnelismy jako kraj zawdzieczamy Izraelowi? :D Czy niepowinnismy w zwiazku z tym zaprosic wiecej ich do siebei aby nasz kraj dzialal prezniej i byl intelektualnie potezniejszy?

:D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pikaczumba:




:D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dałem bo czytałemale widać ze z logika troche cieżko u leyusa

"Być może to zabrzmi, jak herezja, nie wiem, czy ktoś nie zarzuci mi stosowania logiki podobnej do tej, którą epatują obrońcy agentów (tzn. frazesy typu: "Trzeba zwrócić uwagę na całą złożoność sytuacji, kulturalny człowiek powinien powstrzymywać się od jednoznacznych osądów, zwłaszcza, że nie wiadomo, jak on sam postąpiłby w sytuacji, w której znalazł się tajny współpracownik", niby intelektualne i rzeczowe, a w istocie mające na celu rehabilitację niezwykle niemoralnych postaci i ucieczkę od nazwania zła po imieniu), ale - w moim przekonaniu - zbyt skomplikowaną charakterologicznie postacią był Grzesiuk, zbyt wiele dylematów przyniosło mu życie, by można było zbyć go określeniem "komuch", a książkę odstawić na półkę."


do rzeczy żeby było łopatoligicznie typ miał tak pokićkane w bani z jednej strony był komuchem a z drugiej nierozrózniał zła jakim jest komunizm i sie z nim nieutozsamiał,to samo miał ten typ co prowadził sensacje 20 wieku"byłem agentem,donosiłem,ale niewiedziałem że to szkodzi tym na których strzelam z dupy"


"Trzeba też podkreślić, iż Grzesiuk naprawdę w niektóre komunistyczne hasła wierzył i nie dostrzegał w nich instrumentu zniewolenia społeczeństwa" czytajac dalej cały fragment do momentu "Grzesiuk nie widział i nie wiedział" potwierdzenie tego co pisałem wyżej oraz potwierdzenie ze był komuchem


"Stosując pierwszy można zgodzić się z całością przekazu, zawartego w jego książkach. Lecz wówczas nie sposób być dalej konserwatystą. " łopatologicznie mozna sie zgadzać z tym co pisze ale wtedy nie można byc dalej konserwatysta mózgu!!

Konserwatyzm (z łaciny conservare – zachowywać, dochować zmian), orientacja, która bazuje na hasłach obrony istniejącego porządku społeczno-gospodarczego oraz zachowywania i umacniania tradycyjnych wartości, takich jak: religia, naród, państwo, rodzina, hierarchia, autorytet, własność prywatna.


grzesiuk nie był konserwatysta.czyli zgadzajac sie z tym co pisał niemozna byc konserwatysta a socjalistą/komunista/liberałem


"Czytasz tlyko nagłowki? Bueheheheh co z ciebie za koeś :D "


widze ogromne problemy z czytaniem ze zrozumieniem Bueheheheh co z ciebie za koeś :D


grzesiuk miał mentalność człowieka bez przekonań czyli taka jak twoja.bardzo dobre porównanie do wiesi i czesia,wysil sie i zobacz kim byli hahahahaale ty nadal jestes ulomny :D

reszty mi sie nawet niechce prostować co napisałes yntelektualiso


Mariuszu no ogólnie zadałeś trudne pytanie,ze zmiana nazwisk było tak(i to nie tylko biskupów ale i polityków)ze który po wojnie albo po szansie dostania sie do żłoba mieli nazwiska brzmiące zydowsko o0drazu zmieniali nazwiska na polsko brzmiące,teraz juz tych list niema około 2 tyg temu zostały zablokowane na dobre ale co w internecie to nie zginie


http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/zydokomuna/  tutaj art który rozjaśni troche sprawę z nazwiskami ale poszukam dokładnego artu co pokazuje łopatologicznie co i jak bo tak owy jest

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9542
Pikaczumba w 100% się z Tobą zgadzam. Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Birmingham ilu nas jest :)

Następny temat

inland revenue?

WHEY premium