SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Topic dla tych, ktorzy chca wracac do PL:-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomijam tu fakt że będę się śmiał też z leyusa wiecznego nieroba i wiecznie niedoszłego studenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22355 Napisanych postów 32828 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402955
Po roku to się zabawa dopiero zacznie, ale co ty tam możesz wiedzieć :D Swoją drogą, za rok będziesz chciał wracać do zmywania, jak zobaczysz w lustrze jaką podłą biurwą się stałeś! Buchachahahahachachaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
obaj za rok bedziecie chcieli wrocic na forum, ale wtedy to ja juz bede modem, i zbanuje obie kuhwy podle, jednego zdrajce emigrantow drugiego zdrajce benefitow!!! I bede mogl pisac wtedy z naj.z.a.y.e.b.y.s.t.s.za osoba na calym swiecie, samym soba :D Buehehhehehehehehee

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za rok to ja będę się piął wyżej
się lepiej bój żebyś miał za co haracze o nazwach ZUS i podatek płacić
i nikogo nie będzie obchodzić czy Cię stać czy nie, haracz jest haracz
i ze łzami w oczach Elżbietę drógą będziesz przepraszał jak będziesz autobusem 40 godzin do UK jechał
buchachachachachacah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ta a jak zoabczysz jak ten autobus prowadzi koles to sie zaczniesz modlic :D I nauczysz sie kilku sztuczek od tego kolesia typu: "postoj na papierosa!" wszysyc wysiada i odjezdzasz conajmniej z 500 metrow zeby w panice zaczeli biec :D Po czym mowisz" Minutowy kuhwa!!!!" :D

A ty MAriusz sie tak nie ciesz, bo biurwa ma 5.93 wiec o 7 jak na zmywaczku to zapomnij moj ty Adult literacy and numeracy graduate :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sie o mnie nie bój
za najniższą nie będę robił
poza tym to dopiero początek. uczę się tu i w końcu ktoś to doceni. celuję w export albo IT. w exporcie na dzień dobry płacą 18-20k na rok. w IT na początek mniej, ale po jakimś czasie też poniżej 20ki nie będę miał

a tak poza tym to najpierw zrób prawojazdy a potem pogadamy.
chłop bez prawa jazdy jest jak bez penisa
pozdro i się ogarnij

)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
raz slon przechodzil kolo stawu i zoabczyl topiaca sie mrowke, natychmiast wyciagnal swojego ogromnego ch.u.j.a ktorego chwycila sie mrowka i wyciagnal ja z wody, w ten sposob ja uratowal

kilka lat pozniej mrowka zoabczyla topiacego sie slonia, wsiadla szybko do swojego ferrari i w oka mgnieniu wrocila z ogromnym pontomem ktorym uratowala slonia

jaki z tego wniosek?

kto ma prawo jazdy te nie nie ma ch.u.j.a :D

ja docelowo to celuje w bycie premierem, stawki dobre, robota fajna ale jak mi lekarz przpeisze dobre tropy to zejde na ziemie, czego i tobie zycze :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przykro mi ale tu moje dobre wychowanie musi zastąpić faktografia - niestety nie jesteś normalnym człowiekiem :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22355 Napisanych postów 32828 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402955
w exporcie na dzień dobry płacą 18-20k na rok. w IT na początek mniej, ale po jakimś czasie też poniżej 20ki nie będę miał

No to faktycznie jesteś ustawiony do końca życia z taaaaką wypłatą, widzę że lata trudu i znoju, studiowania, kursów, i czym tam się jeszcze chwaliłeś w końcu przyniosły owocny plon! 18k rocznie! A kiedyś nawet 20k!
Wiem że jesteś ambitny, nie lubisz chodzić na skróty, ale gdybyś miał jakichś leniwych znajomych którzy chcieliby w miesiąc osiągnąć to samo co ty + jeszcze darmowe przejazdy Firstem dla siebie i rodziny (warte z 500f rocznie od łebka), i tanie pociągi to pokaż im to:
firstgroup.hua.hrsmart.com/ats/js_job_details.php?reqid=1406





Zmieniony przez - blase83 w dniu 2011-02-25 11:53:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty blase nie rozumiesz czegoś
ja napisałem że na początek. jak się uda to potem idziesz w górę. popatrz na stawki jakie mają export manager - jest to ok 50-60tys rocznie plus auto, laptop i inne dodatki. popatrz też na to że UK jest 10tym exporterem na świecie.
mi chodzi o to żeby mieć pracę która rozwija (finansowo też) a nie żeby po prostu mieć pracę z której będzie mnie stać kupić dres i nowego ajfona,której stawka do emerytury będzie się powiększać tylko o stopień inflacji. niektórym ludziom to starcza, mi nie, bo mam rodzinę której chcę dać jak najlepszą stopę życiową
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Birmingham ilu nas jest :)

Następny temat

inland revenue?

WHEY premium