SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Topic dla tych, ktorzy chca wracac do PL:-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44326

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Dawaj wiecej fot scorpio :X :D

kurde ja juz mam dzieciaki, to sie tka nie pobujam, ale teraz odkladam na wakacje w indiach :D postanowione, porpzednio byl Amsterdam teraz beda Indie.....

tlyko niehc sie ogarne w koncu z zasilakmi i praca :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Robcie sobie profil na fb i was dodam, wiem ze wstyd, wiec nie wystepuje tam pod prawdziwym imieniem Taktuje to jako serwer do wrzuty zdjec, kazdego z forum zapraszam jak wysle pm-ke, nie mam tam nic ciekawego poza fotami
PS. Czemu Indie? Nie bylem, duzo slyszalem...nie chce byc Ewentualnie Rajastan, a na pewno Arunachal Pradesh - ale to Indie tylko administracyjnie, jeden z niewielu hardcorowych obszarow w Azji, malo zaludnionych.
Ja lubie miejsca gdzie jest malo ludzi, malo turystow, duzo dzikosci i rzeczy do eksporowania, jestem podroznikiem, a nie turysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no ja nie moge byc juz podroznikiem bo jak sie przedrzec z dwojka bachorow przez dzungle? JAsne czekam na moment az pojada na swoje pierwsze kolonie i wtedy moze :D

A czmue Indie?
Kilka powodow:
-jedzenie
- odmiennosc kulturowa ogromna i bogactwo tej kultury(ponoc w porownaniuz Indiamii wiekszosc kraji zwyczjanie traci koloryt)
- system kastowy, o ile prezentuja wszechobecna pogarde do kazdego w UK i wszystkiego, o tyle jak jestes ich szefem to beda cie po dupie calowac i skakac wokol ciebie, a jako turysta z kasa wlasnie tka bedzie

ale nie ebde ukrywal ze glowny powod to jedzenie. Jest to obok meksykanskiej moja ulubiona kuchnia a ponoc to co jest serwowane w UK to ledow namiastka tego co mozna zjesc w Indiach.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Ok na zachete
Ekspoloracja parku narodowego Madidi w Boliwii






sa to pietroglify ktore widzielismy jako pierwsze biale ryje, sa to tez ich pierwsze zdjecia
http://img193.imageshack.us/img193/8818/petroglyphs15us.jpg
" data-lightbox="zdjecia" data-title="http://img193.imageshack.us/img193/8818/petroglyphs15us.jpg
">http://img193.imageshack.us/img193/8818/petroglyphs15us.jpg
" alt="" />


panorama





http://img193.imageshack.us/img193/8818/petroglyphs15us.jpg
" data-lightbox="zdjecia" data-title="http://img193.imageshack.us/img193/8818/petroglyphs15us.jpg
">http://img193.imageshack.us/img193/8818/petroglyphs15us.jpg
" alt="" />


tony halik
nie chce mi sie juz ukrywac przed interpolem i zakrywac ryla w photoshopie, wiec niech bedzie

a czemu mialbys sie ukrywac?




Fabryka kokainy, Kolumbia - moja wlasna prywatna of course, to moj pomagier Alonzo don Mendoza

Wbijajcie na fejsa tam jest tego w chvj wiecej

PS. A tak w ogole odkrylem ze opinie o mej chudnosci glosi osobnik ktory wazy 68 kg
Myslales ze w dzungli chodzi sie w obcislych koszulkach?

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-09-18 11:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
dawaj na pm bo nie mama abonamentu nie moge ci pm wyslac

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Kvrwa Tony Halik mi nie wszedl
jeszcze raz




Co do Indii, gadalem z wiloma ludzmi i kilka podsatwowych zasad:
-bedziesz chcial zabic hindusa, jezeli przetrzymasz 2 tyg to bedzie ok kumpel przetrzymal 4 a i tak chcial zabic hindusa w ciemnej alejce, a byl to hipis pacyfista Wiec zasada nie do konca czasem sluszna
-zarcie - ja znowu slyszlem ze w uk jest lepsze, bo nie ma w nim syfu i gotuja go z lepszej jakosci miesa
-kultura...bylem w kathmandu, starczy mi ogladania syfu

Wybralbym Brime na twoim miejscu, tam sie tam wybieram.

PM poszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
dobrze doklejony was, prawie nie widac, moze by ci sie udalo z tkaim wasem w Pl jakies sprzatanie w biurze znalezc albo cos.... miales czlowieku szanse wbrew pozorm :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
A co do systemu kastowego, badz raczej przygotowany ze kazdy bedzie cie ozynac na kazdym kroku i yebac bez mydla, zebracy beda cie ciagnac za spodnie i lapac za rece itd.
niestety czasy orient expressu minely

zgolilem wasa
przez pol roku sie nie golilem w am, nie to ze sie nie dalo, ale wyglada bardziej autentycznie

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-09-18 11:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ale z masa to faktycznie krucho :D ja myslalem ze jak waze teraz 95 kg to sie zasuszylem :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nic tylko sie ciac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Birmingham ilu nas jest :)

Następny temat

inland revenue?

WHEY premium