SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To juz prawie rok a postepy marne :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Ostatnie treningi to bieganie w niedziele 10km w 58 minut i wczoraj circuit - ciezko bylo.
w niedziele pol maraton wiec ostroznie z treningami bo juz po wczorajszym kolano mnie boli. Chyba wszystko sobie do niedzieli odpuszcze. Nie wiem jak to przezyje
A tak wogole to PANIC MODE IS ON.
Acha prawie zapomnialam w koncu sprawdzilam tetno jak biegam i tak;
na samym poczatku bylo 202 przy 2-3 km spadlo do 90, 78. Pare razy jeszcze podskoczylo, przy lekkiej gorce bylo 162 a na koncu przy 9km okolo 68-75.

A i tak jak kazala Ruda - sprawdzialam diastasis - uwazam ze go nie mam - choc przyznam, ze zwlekalam ze sprawdzenie, bo balam sie ze bedzie inaczej i bede musiala wstrzymac sie z treningami. Czuje maly rozstep miesni, ale jest to mniej niz szerokosc palce, wiec mam nadzieje, ze nie ma sie czym martwic.

W niedziele pol maraton, pozniej tydzien u rodzicow i znowu wroce na silke

Zmieniony przez - lumi2 w dniu 2013-09-03 23:49:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Co do cholery robie zle? Ten tydzien byl bez treningu bo oszczedzam kolano na niedzielny pol maraton, ale chyba przez to nie powinnam przytyc? A tu dupa wymiary albo stoja albo ida w gore i to nawet na @ zwalic nie moge.
Szlag mnie trafia, chcialabym zeby niedziela byla juz za mna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
Ja mam podobnie, kilka dni bez ćwiczeń i waga idzie w górę, nie jakoś drastycznie, ale zawsze.

Wiatrówki i artykuły obronne - szeroki asortyment: http://www.sharg.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
hej Lumi. Najedz sie porządnie,tj czysto energetycznie, zrelaksuj, wyśpij i heja na traske. Źycze sily w trakcie oraz zadowolenia i satysfakcji po ukończeniu biegu. Trzymam kciuki. A jaka trasa? Asfald, miękka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Z wymiarów wynika, że nie umiesz się mierzyć.

I po cholerę obwód szyi?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Ruda - obowd szyji - sama nie wiem = tak gdzies zobaczylam to i ciagne Podejrzewam ze to mierzenie jakies dziwne jest bo malo prawdopodobne jest zeby w tydzien w tej nieszczesnej szyji przytyla 3 cm, no ale tak wyszlo wiec wpisalam.
Czy pomimo braku efektow nadal mam ciagnac ten sam rozklad BTW 130/75/150 1800kcal czy cos zmienic?

Zyrafka - trasa to asfalt , w miare plasko, mam treme ale wierze ze sie uda - jak dobiegne to w nagrode strzele sobie tatuaz szukam tylko odpowiedniego hasla - czegos motywujacego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Daj zdjęcia porównawcze.
A jak wygląda u CIebie trening i micha? Pilnujesz, czy się obijasz?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
no wlasnie te 1800 kcal to jak objadanie sie - bo troche duzo mi sie wydaje i ciezko mi tyle zjesc. Micha raczej czysta bez slodkiego itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Raczej... No i z tego, cop widzę, to jednak coś na tym rozkłądzie spada.
A co z ćwiczeniami?

Jesteś bardzo niekonkretna, odpisujesz połowicznie.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Sorki Ruda to dlatego, ze maly mi kompa zabiera i tak na szybko pisze. Co do treningu to priorytetem bylo bieganie, ale oproczz tego Trening to tak jak widac w poprzednich postach - na zmiane trening A i B - przynajmniej dwa razy w tygodniu lub ewentualnie circuit. Po niedzieli juz wracam na silke i zamieniam bieganie na plywanie zeby stawow nie obciazac. Czyli uwazasz ze powinnam ciagnac ten rozklad? Ok zrobie tak jak radzisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]misworld / dziennik treningowy/Podsumowanie z fanfarami str. 30

Następny temat

Bawimy się jak damy...

WHEY premium