SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To juz prawie rok a postepy marne :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
tyl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale zdjęcia bez obcasów Bo na przykład ja chciałabym wiedzieć, co jest nie tak z Twoją prawą kostką/łydką/kolanem; czy aby treningu pod tym kątem nie ustawiać Na zdjęciu bokiem masz wywalone podbrzusze; nie wiem, czy to pogłębiona lordoza, czy efekt obcasów, czy po prostu wzdęcie/akumulacja tk. tłuszczowej pod pępkiem.

Wrzuć foty na serwer zewnątrzny (imageshack, fotosik etc.) i podlinkuj opcją "wstaw obrazek" czy jakoś tak.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-07-14 12:34:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lumi, jakby co, to ja jestem na diecie low FODMAP
I w moim dzienniku Łukasz udzielił mi kilka ważnych porad, które Tobie również mogą się przydać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Dzieki poprawie Odnosnie lordozy to nie stwierdzono u mnie czegos takiego. Mialam badania kregoslupa robione w zeszym roku, wlasnie ze wzgledu na bole plecow i powiedziano mi ze mam sie wiecej ruszac i schudnac. Dokladnych wynikow moge poszukac. OK mam opis zdjecia. "Zdjecia kregoslupa L-S wykonane w projekcjach podstawowych oraz dodatkowej celowanej na pogranicze ledzwiowo - krzyzowe wykazuja zmiany krazkow m-k na poziomach L4/L5 i L5/S1 z odczynami podchrzestnej osteosklerotyzacji blaszek granicznych trzonow L5 iS1. Osteofitoza przy przednich krawedziach trzonow L5 i S1."

Zmieniony przez - lumi2 w dniu 2013-07-14 15:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Martucca ja cie bardzo przepraszam, ale czy moge Ci te zdjecia na priv wyslac? Zrobilam nowe, nie wiem czy lepsze, w kazdym razie bez obcasow, ale okazuje sie ze moje IT skills sa do bani. Zrzuciaaml zdjecia na fotosik, ale mimo zmiany rozmiaru i tak sa za duze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
otwórz je w paincie, kliknij zakładkę obraz, tam rozciągnij i pochyl,
tam ustaw w rozciaganiu i w pionie i w poziomie tą samą wartość, np 40% i kliknij ok a potem zapisz jako jpg.
jak 40 to będzie nadal za mało, to ustaw więcej albo jeszcze raz 40%...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
?Zmniejszylam je ale nie wchodza nadal zaduzy rozmiar mimo ze mniej 200KB. chyba sie wykoncze normalnie. A jak zrobic zeby byl razem w jedym poscie? I blagam nie wkurzajcie sie ale serio to wszystko chyba mnie przeroslo :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
?







Zmieniony przez - lumi2 w dniu 2013-07-14 19:55:33




Zmieniony przez - lumi2 w dniu 2013-07-14 19:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Jezu juz nie mam sily, mam nadzieje ze to wystarczy bo juz lepiej nie umie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
trening z wczoraj

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]misworld / dziennik treningowy/Podsumowanie z fanfarami str. 30

Następny temat

Bawimy się jak damy...

WHEY premium