SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To już ostatnia prosta! Zgłaszaj się do konkursu i wbijaj do SpamPosta - vol. 7

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141865

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
będę wspaniałomyślny i raz dokładnie postaram się napisać o co mi chodzi ...
(byłoby miło gdyby jeszcze ktoś to docenił ...)

do Ciebie ewejka nie miałem/mam nic
koks ma się za wyznacznik muzyczny to go sprowadzam na ziemię
Ty masz aluzje do mojego słownictwa - ja zauważam że nie powinno Cię to razić bo to słownictwo nie jest Ci obce
(reszta wypowiedzi była tylko zaczepką żeby sprowokować moją odpoiwedź a tego następstwem jest to ot dziwne pytanie - i to był Twój cel, nie bronienie koksa bo nie ma ani jak ani przed czym go bronic
w następnej Twojej wypowiedzi nie odniosłaś się (pewnie nawet nie zauważyłaś) mojego sprostowania co do mojego najazdu na koksa i jego powodu - przyczynie 'zamieszania'
zauważałaś za to że ktoś ,kto być może nie powinien, wspomniał o Twojej osobie w swoim poście
gdy chciałem zwrócić uwagę pewne braki w merytoryczności następnych postów - nastąpiła stwierdzenie stręczycielstwa i czy 'mam coś do Ciebie'

więc:
nie mam

upewniłaś się po raz kolejny że nic do Ciebie nie mam i że nie Ty byłaś głównym powodem napisanie przeze mnie posta do koksa?
wiek że niektóre kobiety lubią się często 'upewniać' ale ja jestem w miarę stały w swoich odczuciach i nawet dalej Cię lubię ale i tak dalej będę się starał tego nie okazywać bo to może zrodzić kolejne dziwne pytania i oskarżenia stręczycielstwa

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
było świetnie, ale jeszcze lepiej jak wróciłam do domu i czekała na mnie paczka:)



Kurcze nie ma Rudzia:(


Sadd dotarło do mnie, nie będę już Ciebie o nic zamęczać, zrozumiałam.

Zmieniony przez - elaine w dniu 2009-08-28 14:29:57

Zmieniony przez - elaine w dniu 2009-08-28 14:30:18

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
dostałam najsłodszy prezent w tym roku chyba:D

i piękną kartkę i piękny list i w ogóle.....



Stęskniłam się oczywiście, nie mam motylków w brzuchu- to już było wyjaśniane:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
coś dobrego:):) idealnie dla mnie

W każdym razie miło:D:D:D


aaa zjadłam dzisiaj szczawiową po treningu, pysznaaaa:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Activlab - Ostatnie dni zgłoszeń. Już nie masz na co czekać....

Następny temat

Nowy Moderator w dziale!

WHEY premium