SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To już ostatnia prosta! Zgłaszaj się do konkursu i wbijaj do SpamPosta - vol. 7

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141879

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
do tego jest odblok

chodziło mi o typowy tok rozumowania

człowiek słyszy 'sterydy' i od razu krzyczy 'bezpłodność!'

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"moja dziewczyna takze widzi ze jest wizualnie wszysko ok "


Roz***ało mnie to :) nie mów, że robisz jej "facial cumshot", coby z bliska obejrzał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 763 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6181
haha

Facial is good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
przykro mi, że sądzisz, iż należę do osób o tak wąskim spojrzeniu na te tematy....


iizz ja Ci życzę bliźniaków:)

u mnie ojciec ma bliźniaczkę, także przynajmniej ja mam szansę na bliźniaki:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24448 Napisanych postów 68133 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537955
steryy bezplodnosc i maly wacek
a to nie jest prawda
poprostu penis to tkanka gąbczasta ktoa nie rosnie podczas skurczów
jesli penis byłby to miesien to przy kazdym staniu porannym itd by si erobic coraz wiekszy ?! a to glupie

dlaczego kazdy mysli ze maly kuttas ? bo jesli ktos jest duzy, ma wielkie nogi, wieka góra to pennis wyglada malo przy tym


pzdr uciekam

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
pa izz, dzięki za wykład:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
a 'trochę prawdy' bo niektóre saa są niezbadanie i mogą powodować nieznane skutki uboczne - co organizm to możliwość ale to dosetki
o wiele większym problemem jest depresja i sprawy związane z uzależnieniem (po części pewnie mającym swe przyczymy w bogomanii i zaburzonym poczuciu własnej wartości)

nie posądzam Cię o wiedzę - tak to nazwijmy ewejka
oświeć mnie jeśli się mylę

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie ten stereotyp wziął się stąd, że wiele osób nie robi odbloku, tlyko słyszy będziesz wielki... i później rzeczywiście małe wacki, suty etc.


Mój kumpel po około miesiącu ćwiczenia ( w wieku ok 16 lat) pocisnał ruską mete, brał tylko hepatil na watrobe, o odbloku mowy nie było....


Chciałbyć duży... owszem rozstępy załapał, ostatnio spotkałem go na basenie, wygląda jak placek a suty ma jak jelcz kołpaki

Właśnie przez takich wyrabia się pewien stereotyp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
stereotypy to wytwór niewiedzy
/\
to jest powiązane
\/
a odbloki to stosunkowo młody wytwór

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-08-31 21:43:17

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Sadd owszem na pewno nie posiadam wiedzy, która pozwoliłaby mi swobodnie poruszać się w tym temacie. Jednakże do tego, żeby stwierdzić, że każda chemia wpływa na nasz organizm i może przynieść różne zmiany, nie trzeba być super biegłym w danym temacie. Tak było od zawsze- sam widzisz jakie po pewnym czasie wychodzą info, o niektórych środkach, które niby były ok a miały dosypki i tak dalej.


Tak jak zaburzenia hormonalne, będące wynikiem różnych rzeczy, u kobiet powodują zatrzymania miesiączki i czasową bądź stałą bezpłodność, tak samo jest w przypadku mężczyzn z ich płodnością.

:):)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Activlab - Ostatnie dni zgłoszeń. Już nie masz na co czekać....

Następny temat

Nowy Moderator w dziale!

WHEY premium