SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tkanka tłuszczowa na brzuchu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Witam mam 15,5 lat ,167 cm wzrostu i waże 50 kilo.Na ogół jestem tzw "chudzielcem" ale problem tkwi w tym że mam dużą tkanke tłuszczową na dole brzucha przez co niewidać mi mięśni brzucha :(.Idzie wiosna bedzie ciepło a ja jeżdze duzo rowerem i gram w siatkówke i piłkę nożną.Prosze o rade aby ta tkanke spalić i czy jazda rowerem pomoże.








Zmieniony przez - shuffle7 w dniu 2013-03-29 12:46:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Pomoże dobre zdrowe żarcie , zacznij biegać i ruchu trochę bo taki brzuch masz od siedzenia przed kompem, i brzuszki przede wszystkim i ćwiczenia na dół mięśni prostych brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
a i zacząłem jeszcze 6 weidera czy to pomoże ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Pomóc może i pomoże ale pamiętaj zdrowe jedzenie bieganie, i trening. zawsze po treningu z 30 min biegania sobie zrób średnim tempem to na pewno po 2,3 tyg będziesz widział różnice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
A czy zamiast biegania może być jadza rowerem ? czy to nie to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
raczej bieganie według mnie lepsze, rowerem nie pracujesz tak ciałem , biegając całe ciało i mięśnie sa w ruchu więc zdecydowanie bieganie lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1211
6W to strata czasu. Nie da się spalić tłuszczu tylko z brzucha, to indywidualna kwestia z których miejsc on się spala w pierwszej kolejności, tak czy inaczej najprościej mówiąc musisz dostarczyć mniej kalorii niż wynosi Twoje zapotrzebowanie a tłuszcz będzie spadał. Do tego aeroby/interwały i najlepiej trening siłowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
No niby tez może być ale andy11a pamiętaj o tym że jeśli on chce zrzucić tłuszcz to niech nie myśli że bd miał przyrosty masy mięśniowej . 6weidera trochę mu da ale niech nie zapomina o diecie bo to 70% sukcesu, i o aerobach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11986
Widac tutaj siedzenie przed kompem i podjadanie jakis fast foodow tak wiec sluchaj jezeli chcesz stracic tkanke tluszczowa z brzucha to dieta jest tutaj zlotym srodkiem 5-6 posilkow w ktorych znajduja sie juz policzone porcje kcal (wegle,bialka i tluszcze). Naprawde pierw rozpracuj diete bo to jest naprawde wazne... jezeli chcesz tylko spalic tluszcz to duzo ruchu, areobow intensywny trening napewno aby wypocic duzo. Na brzuch mozesz dac ABS workout.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
czyli nierobić 6AW ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11986
Czytalem, ze jest to nie zdrowe na kregoslup i zaduzo powtorzen aby zrobic ladny brzuch... ABS o duzo lepszy jest mozesz pomyslec nad treningiem z obciazeniem na brzuch, ale jak narazie abs rob ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam prosze o porade.

Następny temat

Brak sił,osłabienie

WHEY premium