SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thyrotherm ! LUDZIE CO ZE MNA JEST?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
a co w us zrobia za free ? macie gwarancje ze wynik bedzie prawdziwy ? bo ja w tym wypadku nie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Ludzie jestem w cyklu na Thyro i jest lipa. Niech mi ktoś godny zaufania wyśle capsa termala, czy venoma, ciekawe czy odczuję różnicę.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29586 Napisanych postów 62960 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902675
apokalipsa dla mnie spalacz moze wcale nie pobudzac chodzi tu o fakt ze jezeli ma efke to pobudza a jezeli nie pobudza to efki nie ma.chodzi o skutek uboczny dzialania efki i o to czy srodek ja ma czy nie. a nie o samo pobudzenie-to nie jest cel brania srodka
nie chodzi mi o ocenienie czy srodek dziala na spalanie fatu na podstawie tego czy pobudza.
chodzi o sprawdzenie czy efka rzeczywiscie w nim jest.pobudzenie nie swiadczy o tym ze fat sie pali ale o tym ze towar zawiera efke.i nie jest moim celem aby chodzic nakrecony caly miesac podczas brania supla.

juz nie wiem jak wam to jasno przekazac.
albo ja prze ten upal bardzo zawile pisze albo wym nie mozecie wyczytac sensu moich wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Mumin222 -widzę, że niemal całkiem zewoluowało twoje podejście albo faktycznie nie przekazywałeś tego w ten sposób jak chciales od początku.
faktem jest jednak,że zbytnio nadal uogólniasz- faktem jest, że efka ma swoje specyficzne dziłanie-njednakże to co chce przekazac można zawrzeć w prostym sformułowaniu- nie jest do końca bowiem wykladnikiem jak cie "telepie"-nie zważaj az tak bardzo bo nie jest to jak wspomniałem 100% wykładnik- może cie mniej telepać a wytrzymałośc i spalanie tłuszczu może byc nawet lepsze niz jakbyś to reletywnie słabo odczuwał- dzieje sie tak z powodu nadmiernegpo pobudzenia pewnych receptorów, ktorych to pobudzenie wcale nie bedzie tożame z najwiekszym prawdopodobieństwem spalania tłuszczu.

oczywiście jak wspomniałem należy także i pod tym katem patrzeć ale nie tylko pod tym- ja np. nie ocenialbym tego wcześniej niz min. po dwóch tygodniach stosowania- no i znów nie tą miarą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29586 Napisanych postów 62960 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902675
od samego poczatku wlasnie o to mi chodzilo
dobrze wiem ze zeby dzialalo nie musi "telepac" a i tak to uczucie z czasem mija a efekty spalania fatu sie nasilaja jedna wiadomo ze efka tak dziala i po tym mozna poznac ze jest w skladzie.
sam kilka lat juz bawie sie spalaczami i dobrze wiem co jak i kiedy dziala.
nigdy nie wiaze efektu pobudzenia z efektem wlasciwym czyli paleniem fatu.co najwyzej mozna dzieki efektowi pobudzenia dluzej i ciezej trenowac co posrednio wplywa na splania tkanki tluszczowej ale nie jest to cel sam w sobie i jak juz wyzej wspomnialem po kilku dniach stosowania uczucie pobudzenia mija a pali sie dalej wysmienicie

no to sie dogadalismy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
kazdy z was wie o co chodzi ale nie mozecie sie dogadać... Ja mam takie samo zdanie co apokalipsa i mumin. Co napisałem pare postów wstecz a co zostało źle odczytane przez np. dusty.


Chodzi o to, że jak biore raz produkt A i czuje side`y (co jest istotne w tym przypadku), potem przechodzą (norma lub nie) a suma sumarum widze, że produkt A działa, leci fat. Dodam, że brałem w końcowej fazie 1capsx2 Nawet zagłosowałem w ankiecie na ten spalacz bo byłem z niego na maksa zadowolony.

mija pół roku i przy analogicznym produkcie A nie czuje nic, a powinienem chociaż czuć pobudzenie od kofy... biorąc pod uwagę dodatkwoo że jechałem już na 2x2 capsy.

Ostatnio brałem od kogos z forum. Nie ze sklepu. Ale pudełko było OK i raczej było oryginalne.

Chyba wezme jeszcze raz aby sie przekonać... Choć venom kusi

W tym sęk w niczym innym.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11715
heh po waszych ostatnich wypowiedziach doszedłem do wniosku, że każdemu chodziło o to samo, tylko nie wiedział jak to ładnie i prosto przekazać:)

A co do osoby wyżej może też być że zmienił się skład produktu, bo czasem tak jest że nazwa pozostaje ta sama, a skład się całkowicie zmienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Ale w takiej sytuacji zmienia sie etykietę z zawartością...nie?

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321
No i wyszło dlaczego Thyro-term nie powoduje znaczącego pobudzenia i jego efekt lipolityczny jest tak mizerny. Tutaj macie czarno na białym, łącznie z fakturami za badania co on w sobie posiada, żenada!

http://cyber-sport.us/viewtopic.php?t=58776 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
wydaję mi się, że te badania mogą być pradą

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMBolon i Creatine Mega Caps ??

Następny temat

Massa

WHEY premium