SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thyrotherm ! LUDZIE CO ZE MNA JEST?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
max 50do 100%
ponad norme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
czorcia


chodzi o to, że jak biore jakiś spalacz i działa fajnie, tak jak opisał apokalipsa, to jest git. I odnosisie to też do np thyro. Jak coś działa to logiczne jest, że kupię to jeszcze raz. A tu dupa... rozumiesz to rozgoryczenie??

Akurat mnie nawet za pierwszym razem nie klepało ani nie telepało. Czułem się dobrze, lepiej szły aeroby więcej chęci do działania, gadałem jak nakręcony itp same pzytywne jazdy, zdrowie mialem na bierząco pod kontrolą wg lekarza jak koń było... tylko zejście mialem 2-3 dni jak na mega kacu na końcu...(ale to nic dziwnego...)

a za drugim razem porwnać działanie mogłem do TSe...

A jak już napisałem raczej wprzeciągu roku receptorów nie duało mi sie zapchać, bo nic z tych rzeczy wiecej nie jadłem... No chyba że kawa zapycha

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-06-07 00:19:31

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
.

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2007-06-07 08:54:12

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
omg ,"akurat mnie nawet za pierwszym razem nie klepało ani nie telepało. Czułem się dobrze, lepiej szły aeroby więcej chęci do działania, gadałem jak nakręcony itp same pzytywne jazdy" czy ty człowieku nie pomyliłeś forów??? spalacze się bierze nie po to żeby cię telepało i fajne jazdy miało ale żeby podnosiły ciepłotę ciała a przez to metabolizm i pomimo tego że nie czujesz bezpośredniego działania one sowje robią, poza tym są one dodatkiem do diety i ciężkich ciwczeń a nie mają ją zastępować!! Chcesz mieć niezłe jazdy , gadać non top, świetne przypływy energii , humoru itp weź se koksu dobrego załatw, amfe, extasyne ! Mój Boże ... szkoda słów...

Zmieniony przez - dusty81 w dniu 2007-06-07 11:04:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29586 Napisanych postów 62961 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902677
dusty jak bys wiedzial czy jest efa(rzekomo obecna w thyro) i jak dziala to bys sie nie dziwil wypowiedziami fukinkota. dobry spalacz z efka w skladzie powoduje wlasnie takie jazdy i jest to wyznacznik skutecznosci jego dzialania.jak telepie i nakreca to znaczy ze efka jest jak ktos po tym idzie spac to cos jest conajmniej nie tak.
wypij kiedys mocno kawe zjedz ze 2 tussi to zobaczysz jak dziala efka( pochodna amfy)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11715
Moim zdaniem wszystko zależy od organizmu. Jedna osoba poczuje działanie po 1 capsie, a ktos inny dopiero po 5.
Też jestem teraz na redukcji, która z racji wolnego czasu opiera się bardziej na diecie. Ale ponad tydzień temu za punkty Olimp przesłał mi TSE. Jakiekolwiek działanie tego preparatu zauważyłem dopiero po 9 caps na dzień, a producent zaleca żeby nie przekraczać 2
A teraz mam thyrotherm i 3 caps na dzień wystarczają.
Dodam że kawy i nic mocnego nie używam.


A tak pozatym to jeżeli ktoś kupuje spalacz po to żeby go "telepało", "kopało" i był "nakręcony" to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29586 Napisanych postów 62961 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902677
wanu czytaj ze zrozumieniem.
to nakrecenie to wyznacznik skutecznosci dzialania spalaczy z efka. i nikt nie kupuje zeby go "telepalo". ale dzieki temu "nakreceniu" nie ma co ukrywac mozna trenowac dluzej i ciezej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to nakrecenie to wyznacznik skutecznosci dzialania spalaczy z efka

bzdura, wyznacznikiem nie jest pobudzenie lecz efekty ktore pomoze osiagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Chwileczkę, proszę nie porównywać Tse, bo z tym jest tak jak z Thyro na początku skład i działanie Ok, a po jakimś czasie zmiany w składzie i możesz sobie po 10 capsów z mlekiem zajadać. Teraz do capsów sypią jakiś inny proch...

Never give up.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMBolon i Creatine Mega Caps ??

Następny temat

Massa

WHEY premium