SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo speed nie działa ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 0
Witam

Od prawie tygodnia biorę thermo speeda w celu redukcji . pierwsze dwa dni zauwazylem lekkie pobudzenie , temp ciala . Teraz minął juz 6ty dzien a efektow nie widac , w pasie tyle samo , waga podobnie . Dobrałem sobie dietę z forum całkowite ograniczenie slodyczy etc.. + aeroby , a6w , bieganie i rower - ogolnie masakra . Dziwnie to dziala bo czuję jakbym był głodny jednak jeść aż bardzo się nie chce .No i lekki ból brzucha + zgaga . Czy brak utraty masy po tygodniu to norma ?

Prosze o odpowiedz bo jestem troche wkurzony ... ;[

Pozdrawiam
Marcin
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
Wziłam dzis 1raz Thermo speed poszłam na rolki..jak zawsze mam opory ze mi sie chce spac dzis nie było problemu przed obiadem zjem jeszcze jedna i pujde pobiegac bo mi bruszek urusł troche po bieganiu 5 min przerwy i na rolki ,,, kto by pomyslał ze w tym wieku chce mi sie jedzic na rolkach zycie ....jest dziwne...Powem tak poczułam lekka zmane po 1 tablecce nik nie wierzy ajednak wogule sie nie mecze a po 2 nie mam apetyty jak zawsze potafiłam zjesc cała lodówka to dzis sie zdziwiłam..Własnie jem cipsy ale nie samója mi a to moje ulubione,,,smatuja jak papier...i wogule mam dzis super dzien ..MAma nie pozwala mi jesc bo niby mi watroba siadnie i wodule.....ale to dział....zamierzam jesc 2 dziennie narazie zeby ... zobaczyc pomału efekty ..DZIWNE...
2

Zyje się tylko raz ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
spoko czekaj cierpliwie
1

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 0
denerwuje mnie to . bol brzucha i ciagle poczucie glodu zamiast na odwrot... Mial ktos takie objawy?

Ps. Napiszcie po jakim czasie u was zaczelo dzialac.


Pozdrawiam
Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
organizm musi się przestawic takze spokojnie spalacz napewno juz działa a co do diety to jakies 2 tygodnie organizm przestawia sie na dobre do redukcji takze odczekaj isie nie denerwoj dziwi mnie tylko ten Twój ból brzucha i poczucia łaknienia które powinno byc hamowane mozesz dokupic jeszcze inny spalacz z zieloną herbata lub synefryna

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2529
nie pamietam czy to Thight czy Scorch(w każdym razie jeden z tych 2) byłtak chwalony jako "zapełniać" , że ludzie z sfd nie uczli głodu i musieli ustaiac zegarki, że trza coś wszamać , bo normalnie nic im sie jeść nie chciało...jak masz $$ to se zakup :P

Słownik kulturystyczny od A do Z ~> http://www.sfd.pl/temat261144/ <~
Podstawowe informacje na temat odżywek i suplementów ~>http://www.sfd.pl/temat265308/<~ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1949
to ja mam podobnie do Ciebie :) cały czas uczucie głodu. tak po 30 min. po obiedzie juz głodny jestem...a własnie ja zaczęłem an początek brać po 2 kapsułki na dzień dziś 4 dzień jak biore i wziąłem przed obiadem 2 kaps. i mnie bania zaczęła napier...tak ze szok:/ mam dalej brać po 2 kapsy an dzień czy jednak zwiększyć dawke????

Najlepszą obroną jest ATAK !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ja cuzłem TSE od hmm 4-5 dnia przy 3 kapsułkach ( ale tylko na treningach - większa wytzrymałość i lekkie pobduzenie ) i bnarazie tyle no less no more... a jeszcze duzo capsów przede mną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1641
Nie chce cie martwić ale ja brałem Thermo Speed przez 2 miesiące i też było zero efektów. U mojego kumpla też był ten sam efekt (a raczej brak jakiegolwiek efektu) po TS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1949
a jak u reszty po stosowaniu thermo speed ale extreme ?? pisze tu bo nie chce zakładać nowego tematu..:)

Najlepszą obroną jest ATAK !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2529
a ja (15 latek :P) , stosuije go od 15 dni...juz zażywam 8 kapsów w t , 6 w nt...wogle mnie bania nie rypie , termogenoze mam pobudzoną , przy aerobach po treningu to doslownie caly sie leje , wykreacm az koszulke , widac ze dziala, nawet przy tym jak nei trzymam diety(naczy sie mam , ale od czasu do czasu zjem se cos slodkiego)
1

Słownik kulturystyczny od A do Z ~> http://www.sfd.pl/temat261144/ <~
Podstawowe informacje na temat odżywek i suplementów ~>http://www.sfd.pl/temat265308/<~ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16693
jacek a miałeś dietę z ujemnym bilansem kcal i odpowiedni trening ?

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO TERAZ????

Następny temat

Czemu kreta jest........??

WHEY premium