SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Speed Extreme działa anabolicznie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10602
Wyczytałem ze oprócz spalania tłuszczu buduje się także mase mięśniową - jak z tym jest?
" Thermo Speed Extreme® to opracowana naukowo, kompleksowa kompozycja najaktywniejszych termogeników pokarmowych - tyrozyny, synefryny, epigalokatechiny (EGCG), piperyny i kofeiny. Wyraźnie ułatwia redukcję tłuszczu zapasowego i jednocześnie rozwój suchej masy mięśniowej, czyli kształtowanie perfekcyjnej definicji ciała i ekstremalnych zdolności wysiłkowych.
To samo przeczytałem w "Kulturystyka i Fitnes":"Niektórzy wiedzą również, że tzw. termogeniki, które intensywnie rozbijają molekuły tłuszczowe i ułatwiają rzezbienie muskulatury, jednocześnie same posiadają właściwości anaboliczne, więc ułatwiają utrzymanie wymiarów. Wszystko to dlatego, że zwiększają produkcje przekaznika komórkowego o nazwie cAMP, który w komórkach tłuszczowych rozbija tłuszcz zapasowy , zaś w mięśniowych buduje białka kurczliwe"
Czy tak dzieje się w rzeczywistości?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
no masy to na nim nie zrobisz
moze dzialac antykatabolicznie ale anabolizmu to bym sie na samym ts nie spodziewal

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jesli zdarzy sie sytuacja ze wizualnie sie polepszysz
a waga bedzie stala w miejscu
to mozesz sie spodziewac takiego dzialania
ale na same termogeniki bym nie liczyl - raczej na mix termo + stacki kreatynowe

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mariovip -tu sytuację wyznacza dieta, ts ma działanie bardziech ochronne dla komórek mięśniowych co pośrednio także może skutkować wzrostem masy, ale jak mówię to wyznacza dieta, która na redukcji jest z ujemnym bilansem kalorycznym, a na masie myślę że przyczynia się w jakimś stopniu do ".wchodzenia" lepszej jakościowo masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Działanie anaboliczne?
Nie nie ma..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 463
Mam wzrost 176, waga 92 kg. Od dłuższego czasu walczę z wagą. Dieta, areoby itp. Od trzech miechów biorę HMB 2 - 3 kabsy OLIMPU. Waga ani drgnie. W pasie straciłem 9 - 10 cm. Wszyscy mówią, że bardzo schudłem. Widzę to po spodniach. Góra chyba trochę przypakowana. Biorę od 14 dni TSE, nie odczuwam nic szczególnego.Mam jescze "oponke" na brzuchu. Czyli HMB działa, tłuszcz zamienił się w mięśnie.

piotreg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320

Łahahaha

pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4170
Hahahahahhahahahhahahahahaha

Piotreq sog dla Ciebie heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

insul-boostr

Następny temat

Co jeszcze do tego dorzucić?

WHEY premium