SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo speed - Obawy przed pierwszym razem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Pytałem się dzisiaj trenera na siłowni jaki spalacz tłuszczu by mi polecił! Powiedział,że najlepiej będzie zastosować Thermo speed-a jako,że nie brałem nigdy żadnych spalaczy!

Czytałem kilka tematów dotyczących tego suplementu i niektóre opinie wzbudziły mój niepokój, ponieważ część osób odczuwała jakieś skutki uboczne jak np mocny ból głowy czy kłopoty ze snem, napady lękowe.

Gdy bierze się taki suplement to wiadomo,że człowiek jest mocno pobudzony i ciśnienie skacze. Chciałem się zapytać czy ten przejściowy stan jest w pełni bezpieczny dla organizmu? Ostatnio kardiolog badał mi ciśnienie i wyszło 130/80, wiec jest ok a z sercem też w porządku ( coś mnie tam kuło,ale to jakiś mięsień przeciążony )

Wydaje mi się,że kłopoty ze snem miały te osoby, które za późno stosowały spalacz no,ale pewności nie mam.

Jest to chyba dużo słabszy suplement niż inne ( akurat podam przykład suplementu na masę: massacra czy inne troszkę słabsze pobudzające )

Zmieniony przez - DarkSitter w dniu 2009-05-07 21:15:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
ja biore thera speed extreem już od 2 tyg. na spalanie.. i prawde mówiąc nawet przy diecie nie odczuwam nic.. moim zdaniem to placebo;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź Olimpa, nie jest on drogi, w razie jakichkolwiek powikłań, możesz rzucić i nie brać. Nie powinieneś odczuwać żadnych skutków ubocznych. Zacznij od mniejszej dawki i po prostu zwiększaj z czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Czyli na początek po jednej kapsułce w porcji. Czy mogę brać ten suplement po posiłku a nie przed? Trochę sie boję na pusty żołądek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosuj tak jak jest napisane na etykiecie, jeśli poczujesz, że coś jest nie tak, to zmień. To jest zwykły suplement, nic Ci się nie stanie po nim. To nie jest strasznie mocna odżywka, z butów Cie nie zrzuci, poczujesz zapewne ciepełko delikatne i wszystko :)

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2009-05-07 21:34:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
DarkSitter - rzeczy jakie opisałeś w 1 poście są możliwe, lecz nie w przypadku tego spalacza. Jest on naprawdę bardzo słaby, tak więc jeżeli jesteś zdrowy, bierz spokojnie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
Thermo speed moim zdaniem brac tylko w dni treningowe.
Jedna tabletke rano i dwie na pol godziny przed aerobami. Zawsze mozesz zwiekszyc dawke. Np 2x2.
Sa to moje wlasne doswiadczenia i nie mowie ze tak bedzie dla CIebie najlepiej.

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
OK to mnie uspokoiliście:D Ten mój trener z siłowni radził żeby połączyć ten suplement z L - karnityną, ale i tak mnie teraz nie stać na taki wydatek...

P.S Co do zdrowia to mam lejkowatą klatkę piersiową( może to negatywnie wpływać na pracę serca) no,ale ostatnie badania u kardiologa pokazały, że z sercem wszystko dobrze, więc nie ma chyba przeciwskazań.

Zmieniony przez - DarkSitter w dniu 2009-05-07 22:24:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
thermo to bardzo "lajtowy" spalacz ;)

jak będziesz miał problemy to go odstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Myślę, że nie będziesz miał żadnych uporczywych skutków ubocznych. Co do problemów z zaśnięciem to fakt - problem jest ale tylko wtedy, gdy weźmiesz capsa wieczorem.
Kup na początek 1 blister na próbę, jak podejdzie to kup całe pudło.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
O czyli można kupić pasek a nie całe opakowanie:) Warto przetestować supla:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Mysle ze i z tym zasypianiem to tez zalezy. Jezeli wczesniej piles kawe, ew, nawet jakies energetyki to nie bedzie z tym problemu.
Ja obecnie biore 4 tabsy dyma Burn ostatnie 2 kolo 16-17 i nie mam problemow. Z tym ze nie wiem czy dlakogos tabs wieczorem to 17 czy 21;) Wtedy bylo by ciezej.
Mysle ze tego TSE nawet nie poczujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

węgle dla endomorfika

Następny temat

Kreatyna+AAKG

WHEY premium