SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test składkowy przedtreningówek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
poczekaj do wtorku to sam zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Ja to nie mam dużego doświadczenia z przed treningówkami akurat mi się pokończyło wszystko tydz temu i czekam chce tego testa zrobić bo nie wiem co kupić na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
dajcie linka w tym temacie z opiniami po tych zabaweczkach :D jestem bardzo chetny na kolejny taki test składkowy pisze sie juz teraz jestem ciekaw opini po tych wszystkich pre bo niestety meso juz prawie wgl na mnie nie działa. chyba ze z no elite qnt to tak se. pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na opinie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
wszystko będzie i mamy nadzieje że jak nawięcej osób postara się chociaż napisac pare słów po tescie każdego z supli, po to żeby oceny były obiektywne

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
również mam taka nadzieje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
DO śr mam nadzieje wszystko będzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94775 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
Panowie dwie sprawy wczoraj łaskawi odpisali mi z tej strony gdzie stimulant był zamówiony w zeszłą niedzielę

czekamy na realizacje do paru dni bedzie gotowe


staram sie tam dodzwonić i sie dowiedzieć bo to żenada zapłaciłem za wysyłkę priorytetową

dotpay.pl Potwierdzenie transakcji
Data transakcji: 2014-08-10 Numer transakcji: 54840-C3
Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest [email protected]).

Odnotowaliśmy wysłanie przez Ciebie płatności w kwocie 160.00 PLN na rzecz sprzedającego Świat Supli Paweł Lisowski

Opis
Kwota
Zamówienie nr 140810-0852-24-8559 160.00 PLN




W przypadku problemów dotyczących transakcji (dostawa towaru lub usługi, gwarancja, zwrot) prosimy o bezpośredni kontakt ze sprzedawcą: biuro@*************

Prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość. Ta skrzynka pocztowa nie jest monitorowana, więc nie otrzymasz odpowiedzi.



firma żenada jak dla mnie i nie warta robienia w niej zakupów,teraz kwesta co czekamy?? może uda mi sie tam dodzwonić i coś dowiedzieć konkretnego.


Druga sprawa to jest taka że w meso jest tylko 25 porcji,piszac ze sprzedawcą napisał mi że jest 28 wczoraj rozdzielając to na porcje okazało się inaczej.Teraz tak ja zjadłem kilka puszek meso tak więc ja odpuszczę sobie to meso jesli znalazły by się dwie osoby które już jadły meso i z niego zrezygnowały było by fajnie,w zamian na pewno dostaną inna dodatkową porcję czegoś z 1.3 i dodatkowo jedna porcję białka więcej tak aby nie byli stratnymi.jeśli nie będę musiał to zrobić drogą losowania troszkę wyszło to słabo ale nauczka na przyszłość Drugi produkt mam nadzieję że dzisiaj dojdzie ten Canibal.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
uuu no to widze sklepik wali w bambuko, ja moge poczekac na stimula bo podjarka nim jest ale nie wiem jak inni. Co do meso ja nie jadlem wiec jak by sie dalo to poprosze

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
ja mógł bym zrezygnowac z noxi pro jak co w zamian za meso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
z wielką chęcią zrezygnuję z meso na korzyść frictiona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piwo a cykl

Następny temat

pytanie o HCG i clomid jako doblok po omce

WHEY premium