SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test składkowy przedtreningówek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Hmm i jak tam sytuacja panowie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94784 Napisanych postów 364790 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670094
Sytuacja jest taka że cały czas czekam na ten stimulant,nikt tam nie odpisuje na meile poza tą jedną odpowiedzią z niedzieli że w ciagu kilku dni produkt bedzie do wysyłki.Jesli do końca tego tyg nic się nie ruszy to atakuję firmę przez którą płaciłem kartą o zwrot kasy i wyłudzenie przez swiatsupli pieniedzy.Z lepszych wieści dostaniemy za free do testów nowość z pewnej firmy który wchodzi na rynek juto max pojutrze będą ją miał,i jestem dobrej mysli ze i ten stimulant też dojdze.Sorki panowie za zwłokę ale sami widzicie jak w ch**a lecą,mam meile i potwierdzenia wszystkie nic nie kasowałem,tak samo potwierdzenia wpłaty itd tak więc na pewno temat tak nie zostanie jesli nie doslą tego produktu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94784 Napisanych postów 364790 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670094
może wyślą jak tak napisali,ale w jakim celu dopłacałem za wysyłkę priorytetową?? to ja nie wiem jak dzisiaj mija 10 dni od chwili zaksięgowania pieniedzy u nich.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94784 Napisanych postów 364790 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670094
a ten produkt dostaniemy za free od firmy ATLETA do testowania http://sklep.atleta.pl/vitalmax-n-o-hard-pump-600g.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
A to k****ki jedne :( . A super ze jest cos za free

Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2014-08-20 16:48:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
niech oddaja kase pedały i wezmiemy cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94784 Napisanych postów 364790 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670094
W końcu doszły odpowiedzi z firmy światsupli oto one

pierwsza-

Witam, nie żenada tylko produkty są w Rotterdamie i czekamy na izbe
celna, nie jest to od nas zależne,


druga-

jestesmy jedynymi importerami w Polsce tego produktu wiaże się to z tym
iż musimy sami wszystko sciągac i czekać na urzad celny który nie
pracuje za szybko, obiecywali nam w przyszłym tygodniu dostanie tego
produktu lecz dalej nic. Urzad Celny w rotterdamie trzyma nasze produkty
i czeka


i moja odpowiedź


To nie uważacie że powinniście informować o tym potencjalnych klientów? a skoro jest produkt do zakupienia u państwa na stronie to znaczy ze jest dostepny.Czyli jak wygląda sprawa z tym produktem? bedzie wysłany jak kiedyś tam dojdzie? osobiście czuję sie oszukany jak i 28 osób które mają brać udział w teście.

https://www.sfd.pl/Test_składkowy_przedtreningówek_-t1035725.html  zareklamowliście się bardzo dobrze.Ogólnie uważam to za oszustwo z państwa strony.Proszę o jakies konkrety inaczej uznam że wyłudzili państowo pieniądze o czy nie omieszkamy poinformować na wszystkich portalach sportowych.



firma robi sobie żarty wystawiając produkty do sprzedaży których nie mają,w taki sposób mozna obracać gotówką setek klientów.
Czekam na ostateczną odpowiedź i powklejamy to wszędzie gdzie się da jak wyglada polityka firmy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
bardzo profesionalnie to załatwiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
dokladnie j.w dobrze im napisales,czekamy na odp i zobaczymy co napisza jak nie to zrobimy im reklame no dokladnie,powinni informowac o takim fakcie ze oni to sprowazdaja itp a nie oni zaznaczaj ze maja na stanie i na dodatek priorytetem mozna kupic i doplacic za to...ale oni na tym zeruja bo ktos wplaci i juz gorzej odzyskac hajs,tylkko trzeba czekac...ale sie na nich wk***ilem teraz!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piwo a cykl

Następny temat

pytanie o HCG i clomid jako doblok po omce

WHEY premium