SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test niesponsorowany: Była rzeźba - czas na MASE, teraz Wam pokaże klase! - pods. 33!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Może lepiej zaczekaj więcej niż dwa dni od siłowni, bardzo przemęczasz tam organizm, a on jeszcze nie będzie całkowicie zregenerowany i choroba może nawrócić, więc uważaj, albo zrób mniej intensywny trening, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5215
Zapodaj czosnek w kapsułkach i dużo wit. C i do tego aspirin ale musi być z bayera bo to jest orginalna receptura, mnie to wyleczyło.

Zagadka:
Co to jest?
- Mały ptaszek duża klatka?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
teraz taki okres na choroby
tez ostatnio chory byłem, ale lekarz przepisał tylko jakies prochy bez antybiotyku

zdrowiej
szkoda że podczas cyklu cię wzieło, ale szybko nadrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16072
bart - ja powiedziałem do lekarki - a duże dawki vitaminy C? a ona że jak by była grypa - jakies wirusowe to tak, ale angina jest infekcją ;( , ale i tak i tak zapodam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
angina tez moze byc wirusowa i wysoka goraczka tego nie wyklucza wiem to po sobie. przyczyne infekcji moze wykazac wymaz. wiec to ze tak powiedziala lekarka swiadczy tylko jak traktuja nas w nfz'cie-tasmowo, antybiotyk na wzelki wypadek i do widzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Angina jest przez bakterie paciorkowca
wiec antybiotyk tutaj powinien pomóc
i chociaż oczywiście jestem za stosowaniem antybiotyków tylko w naprawde poważnych przypadkach

to jak tylko choć lekko się pogorszy to weź ten antybiotyk, szybko sobie z tym poradzi

ciagle nie rozumiem czemu zawsze przepisuja antybiotyki na choroby wirusowe, jak antybiotyk nie działa na wirusy, teraz może na uczelni się dowiem

no i nie zapominaj o witaminie D! Sa badania, ze w dużych dawkach bardzo szybko radzi sobie z chorobami, np. zmienia się w naturalny antybiotyk

daj ze 4 kapsy na dzien z posiłkiem z tłuszczami, lepiej dzialać wszystkim co sie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16072
Rano wstałem i czuje się zayebiscie - zero gorączki - juz wczoraj prawie gorączki nie mialem - tylko ciągle mnie gardlo boli :(



Kamil własnie się domyslilem i wczoraj dalem 3 kapsy witaminy D :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Molder, czy się dowiesz tego nie wiem, ale nie oczekuj zbyt rzewiele po uczelnii i nie licz, że będą "na czasie z badaniami".

Studiuję Technologię żywności i żywienie człowieka, ostatnio dowiedziałem się od prowadzącej ćwiczenia, że 130g ww potrzeba żeby mózg funkcjonował Nawet w polemikę nie wchodzę, bo chcę przedmiot zaliczyć spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
ostatnio dowiedziałem się od prowadzącej ćwiczenia, że 130g ww potrzeba żeby mózg funkcjonował

A to nie prawda? Bo ja żyję w przekonaniu że organizmowi trzeba dostarczyć min 100g ww żeby mózg funkcjonował prawidłowo. Sprawdziłem to na sobie i jestem jeszcze bardziej w tym utwierdzony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Co do anginy, to moge Ci doradzić pewien sprawdzony sposób. min. 3x dziennie, szklanka z letnią wodą, do szklanki kopiasta łycha soli, i płukasz, gulgając sobie takim roztworem po migdałkach. Ważne żeby nie łyknąć tego bo można zwymiotować ale mi to nie raz już pomogło, a chorowałem na to cholerstwo dość często i tylko faszerowali mnie antybiotykami. A tu prosta woda i sól zdziałała cuda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant Mass

Następny temat

jakie suplementy?

WHEY premium