SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test i Opinie Stacker Rush i Hell N.O. od 7 strony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Remik jakbys mial bocian w podpisie to bylaby niezla beka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie p****** bo bana wyłapiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
cos w tym musi być


Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2012-04-10 15:11:10

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Cyfra - ilość porcji.
Litera - pierwsza litera nazwy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402481
zmiana podpisu i zdjecia w avatarze na Bocka

do mnie rowniez doszło, takze dzisiaj bedzie pierwsza proba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21057
potwierdzam - przesyłka doszła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
U mnie tez juz od piatku jest, dzisiaj stestuje chyba porocje rusha na treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21057
1 porcja: Stacker Rush
- pompa 5/10
- pobudzenie - 9/10
- smak: niestety wymieszałem z BCAA
- rozpuszczalność: patrz wyżej - ale rozpuściło się ładnie
- ogólne odczucia : Próbka rusher'a jest dla mnie okazją wybróbowania geranium /wczesniej korzystałem tylko z przedtreningówek z kofą/. Cały trening bardzo intensywny, przez cały czas duże pobudzenie i skupienie -ale nie było tu mowy o jakimś narkotycznym "lataniu", nie zauważyłem też skutków ubocznych o jakich się naczytałem - tj. - zjazdy po treningu, brak apetytu, itp. Ogólnie trening miałem mega udany więc produkt oceniam /po I próbce/ na plus. Z minusów - pompa nie była jakoś specjalnie zauważalna ale pompować konkretniej ma raczej Hell.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402481
u mnie dla odmiany poszła porcja Hell N.O. ale niestety klapa na treningu, nie miałem kompletnie sił choc nie zapowiadalo sie na to bo samopoczucie i cala reszta było ok,
chyba wczorajszy mix ktory sobie zrobiłem przed treningiem (kawa + saczetka noxa + napalm shot)odbił sie na dzisiejszej słabej dyspozycji

takze z konkretna ocena poczekam do kolejnej porcji bo wydaje mi sie ze dzisiejsza nie była by do konca obiektywna,

jedyne co moge ocenic na chwile obecna to
smak 5/10 -- mało intensywny jak na ten rodzaj supli (i taka duza porcje) ale spokojnie do wypicia, nie wykrzywiało przynajmniej po nim
łatwo tez sie mieszało, bez uzycia szejkera wszystko ładnie wymieszane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
Ja sie milo zaskoczylem dzisiaj poracja Rusha. Bylem sceptycznie nastawiony bo jeszcze w piatek jadlem NoxPumpa z Ultrlife i nie sadzilem ze mnie jakos specjalnie poklepie jedna porcja a tu niespodzianka, przelamana stagnacja z przysiadami, ogolnie trening:
przysiad
plaska hantle
wioslo hantel
barki wymachy hantlami w przod
podciaganie sztangi do klatki
farncuz
biceps
szrugsy
i na koniec na lajcie poszlo jeszcze 20min aero na rowerku i jakos za bardzo zmeczenia nie czulem, skupienie na treningu zaj**iste, przerwy krotkie, pompa jakos nie bardzo odczuwalna ale ogolnie na duzy plus jak na jedna porcje.
Rush:
pompa - 3/10 ogolnie porocz bicepsa jakos spcjalnej pompy nie czylem
pobudzenie - 9/10 zaj**iscie mnie postawilo na nogi, zero zamuly, po treningu jeszcze dobrze wystrzelony bylem do teraz czuje ze szybko nie zasne ;]
smak - nie oceniam narazie bo mi sie wlalo do szjkera z pol litra wody i bylo strasznie rozwodnione w smaku wydal mi sie podobny do NoxPumpa z Doriana ogolnie spokojnie da sie wypic
rozpuszczalnosc 9/10 - kilka razy machnalem szjkerem i zero jakis grodek czy osadu na dnie
ogolna ocena 9/10 - mega dobrze na mnie podzialalo zwazajac na to ze przez ostatnie dni do dupy jadlem, duzo pilem i bylem scpetycznie nastawiony do dzisiejszego treningu i jednej porcji bo wczesniej szlo juz prawie poltora porcji NoxPumpa a tu wielka niespodzianka. Polecam.

Zmieniony przez - nervus w dniu 2012-04-10 23:55:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem cm3

Następny temat

pytanie

WHEY premium