SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - VITALMAX by StaRa_EkiPa pods.str 21

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
w ogole nie masz też zadnych węgli prostych, coś szybko po sniadaniu lecisz na trening ?

to nic osobistego tylko tak uwarzam
Cześć

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za porady
Czyli radzicie zamiast tego posiłku wrzucić gainera 2? 100gram?
Don: szybko lece, bo czasu nie ma na to by czekać
Carbo z Kreatynką - przyjmuje po przebudzeniu


Zmieniony przez - StaRa_EkiPa w dniu 2006-04-25 21:31:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
na gajnerku też słabo coś... daj najlepiej owsiane+rodzynki+jakiś tłuszczyk i białeczko...
sniadanie musi być mocne..

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
o kurde trening tak wcześnie , ja bym chyba spał na siłowni

ekipa- mógłbyś opisać odczucia/ smak itp tych dwóch gainerów?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Jak nie masz samego białka to ładuj gainera 100g do tego garść rodzynek i na trening marsz W końcu w Gainerze znajdują się nie tylko węglwe złożone ale i proste. Wszystko da się jakoś racjonalnie poukładać trzeba tylko chcieć. Ale białko powinno się znajdować w każdym posiłku a w szczególności w śniadaniu

Nie masz możliwości ćwiczenia w innych porach??

Zmieniony przez - Skunksiarz w dniu 2006-04-26 09:23:30

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 931
zgadzam sie śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.... po nocy kiedy nic nie spożywasz i organizm czerpie resztki z dnia, musisz dostarczyć mu swieżej dawki wartościowego pokarmu. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skunksiarz: no niestety nie mam innej możliwości
Wieczorami jestem po pracy - padnięty, tak że ledwo co siedze... a co dopiero mówić o siłowni...
Odnośnie odczucia: miałem 9kg Vanilii Jak wiecie z czasem wszystko nam brzydnie. Z początku smak niesamowicie dobry... czym dłużej spożywam tym bardziej mnie mdli. Mieszam z wodą (i czasami kakao dorzuce do smaku).
Ogólnie odczucia ok - tylko smak
Masa jak to u mnie powoli idzie... czasami skacze - bo są dni - jak dziś kiedy nie mam jak zjeść wszystkich posiłków - czasowo nie wyrabiam... ale staram się temu zapobiegać.
Pozdrawiam i spadam do pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
napisz cos o efektach - wyniki, wymiary
oraz ile zostalo do zakonczenia cyklu

bo szcerz b.dawno tu nie zagladalem i nie wiem gdzie czego szukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banan do zakończenia jeszcze sporo :P
A efekty - narazie słabo... (na mnie kreatyna długo chyba działa...).
Powoli wszystko idzie w górę
Zdam efekty dokładnie - jak skończe cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
a ile mniej wiecej do konca cyklu? bo musze wiedziec, jak ustalac ewentualnie kolejne zestawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Suplmentacji

Następny temat

dawkowanie l-argininy

WHEY premium