SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - VITALMAX by StaRa_EkiPa pods.str 21

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I przymusowa przerwa ok 7-10dni... :(
Powód - wczoraj robiłem ćwiczenia na plecy, tj:
podciąganie:
8powt. z obciązeniem +5kg
3powt. z obciążeniem +5kg
Wiosłowanie sztangą:
65 x 9powt.
70 x 10powt.
75 x 8powt.
80kg x 6powt.
Martwy ciąg:
140kg x 3powt.
140kg x 4powt. - i tu nastąpiło ostre uczucie bólu i koniec treningu... nawet do pracy nie poszedłem (dzień wolny) kręgosłup dalej pobolewa - ale już lepiej.
Postanowiłem zawiesić treningi na okres 7-10dni - zdrowie ważniejsze, odżywki odstawiam i przerywam cykl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
Moja wypowiedź ze str. 6

"witam
za duże cieżary Panie
zluzuj troche "

i Twoja
"Czy za duże - to nie wiem :)"

Jest mi przykro, bo sam miałem na początku tego roku kontuzje pleców, też przy mc i wiem jaki to straszny ból.
ALE wiele osób Ci powtarzało, że masz za duże ciężary a ty byłeś mądrzejszy
Kuruj się, jak nie do***ałeś bardzo, to po tygodniu wrócisz na sale. A martwe ciągi i przysiady odpuść na 2-3 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
toś przy***aaaał.
Jak nie jesteś TB to nie ma sensu tak hardkorowo podchodzić do martwego na 4 powt.

ale zdrowiej i kontynuuj cykl.
W przyszłości polecałbym unoszenie tułowia z opadu.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomot: trening na 130kg jak do tej pory był odpowiedni... ale wejście na 140kg i zrobienie tego czwartego powtórzenia - było głupotą... teraz to rozumiem... nie dojechałem mocno pleców i po ok 7-10 dniach wracam do treningów, z tym, że robię unoszenie z opadu - a po pewnym czasie wróce do ciągu z tym, że będę maks jechał do 120-130kg i nie robił mniej niż 6powtórzeń...
Teraz odpoczynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Ja sądze że tu nie chodzi o ciężar którym robiłeś, poprostu zapomniałeś o odpwiedniej rozgrzewce. Przy dużych ciężarach ja się rozgrzewam jakieś 15-20 min, trzeba dokladnie wszystko rozgrzac bo jakby nie było ćwiczenie jest kontuzjogenne.

Pozdrawiam, i szybko wracaj na sale

Zmieniony przez - IboK w dniu 2006-04-07 14:43:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ibok: pewnie masz racje bo rozgrzewka nie była najlepsza... :)
Ale mam nadzieję, że przejdzie szybko
Jak w niedziele będę czuł się normalnie - to trening bedzie od wtorku - tyle, że plecy mniejsze obciążenie, lepsza rozgrzewka
Pozdrawiam i spadam do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
StaRa_EkiPa -martwy ciąg to wbrew pozorom jedno z najtrudniejszych cwiczeń, musisz szczególną uwagę zwracać na odpowiednią pozycję i synchronizacje podczas ruchu, b. ważny jesy ruch powrotny bo jest to najniebezpieczniejsza faza, nie wiem w sumie jaki jest cel dokładnie twoich treningów ale nie schodziłbym ponizej 8 powt. jeśli nie jest to program na siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie martwy ciąg - był nastawiony na siłę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
wszystkiego najlepszego, duzo LBM, malo BF, zdrowia kasy sexu i czego tam jeszcze !

nie na*** sie dzis za bardzo - wszak trenowac trzeba !

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Wszystkiego Najlepszego, szczęścia, braku kontuzji, żeby ci się chciało robićx dobre rozgrzewki, szybkiego wrócenia do formy i duzooo sexu
Pozdrawiam IboK
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Suplmentacji

Następny temat

dawkowanie l-argininy

WHEY premium