SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Olimp-Labs WYNIKI !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18974

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Ma to zalety i wady choć to bedzie przy wybieraniu tak jak oni piszą , ziomek ziomka ziomkowi od ziomka zagłosuje i tak będzie. Żaden nie pomyśli znich wtaki sposub że np Kandydad już wzyciu jst po nie jednym cyklu np XP NO nie jedno CP czy też innych suplach i ta pucha plus jabko naniego już tak nie podziała jeśli wogóle da coś prucz ... . Ale kolega zawsze zyska nowy cykl .Zaleta jest jedna że raz uzytkownicy za decydują co jest zaletą i wadą samą w sobie z powyszego powodu . Lepiej jak wybierzecie wy będzie to napewno sprawiedliwy wybur pozatym bul jesteś już tu dość długo i powineś sam otym wiedzieć i jak nie które sprawy się mają na forum ... wten sposub uniknie sie oszustw . Widzisz sam napisałeś posta że wyłudzają od sponsorów na prv a co dopiero bedzie sie działo teraz ? a np wyobras sobie że mają głosować nie wankiecie a wypowiedziach i uzasadniać ale swuj głos na daną osobe konkretnymi wnioskami ... Fajnym pomysłem by było jak by np mozna sie było wypowiedzieć kogo ludzie widzom w teście i dla czego i niewiem mogło by to być dla was jakaś wskazuwką do ostatecznego wyboru tych 3 kandydatów ... No ale to jest moje zdanie można się znim nie zgodzic jak równie je poprzeć choć wsumie nie powinłem się wypowiadać wogóle bo sam biore udział w rekrutacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
cześć

zainteresowany jeśli testy mogłyby zacząć się równo 1 września ew ostatnie dni sierpnia ( dokładnej daty nie odnalazłem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
juz widze jak kazdy pisze na priv zeby glosowac na niego

Mysle ze weryfikatorzy przewaznie dobrze wybieraja. Najwyzej "my" mozemy kogos zaproponowac ale głowny glos powinnen nalezec do tych co wybieraja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
Mozna tez zrobic sobie glosowanie zeby podpowiedziec weryfikatorom, a oni dokonaja ostatecznej decyzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Chlopaki maja racje, lepiej niech nie bedzie glosowania bo wiadomo jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
Jestem zainteresowany udziałem.

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
czytaliście co napisałem stronę wcześniej?
każdy głos w ankiecie powinien być argumentowany w poście
w przeciwnym razie będzie nie będzie się liczył

jedynie taka opcja wchodzi w grę
lub standard - wybór przez weryfikatorów

zdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8985
moim skromnym zdaniem...bardzo glupi pomysl :/ lepiej niech wybieraja weryfikatorzy ;)) bo tak to pozniej bede pretensje ze cos bylo niesprawiedliwie itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jeszcze się taki nie urodził który by każdemu dogodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
nevermind

Zmieniony przez - TomaszSko w dniu 2006-08-08 23:17:46

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam kilka rzeczy

Następny temat

Universal-animal

WHEY premium