SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test 50/50 masa by logoo

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
znalazłem coś o aminokwasach alifatycznych do których zaliczaja sie rozgałezione że nie przechodza przez wątrobe ale żródło nie jest jakies pewnie bo wszedzie sa powielane te same teksty wiec nie bede mieszał moze poszukam w ksiązkachjak bede miał czas

ale mimo i tak uważam że bcaa powinno sie brac bezposrednio bo skoro nie przechodza przez watrobe i odrazu moga dostać sie do miesni to chyba oczywiscte że trzeba je brac odrazu a nie zwlekac

Zmieniony przez - ftb87 w dniu 2012-04-26 00:16:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Powiem na wstępie tak: Spieracie się o w sumie pierdołę, myślę, że jest to kwestia aż tak bardzo nieistotna pamiętajcie ze zanim zostaną strawione mija określony okres czasu który jest zalezny od sposobu podania formy oraz kwestii tego co było zjedzone wczesniej. Wiec jesli pijesz je w trakcie i tak nie będą tak szybko dostepne w Twoim organizmie fakt faktem zalezy ile czasu robisz trening. Co do omijania ok! Tylko to nie działa tak ze od razu trafiają do krwiobiegu :). Podstawowo podaje sie, że warto wrzucac przed i po treningu jeśłi są to formy tabletkowe ale czy sie z tym zgadzamy czy nie to inna kwestia.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74437
TRENING 27.04.2012

BARKI

wyciskanie sztangi z przodu 60x12 60x12 70x10 80x6
wznosy bokiem 11kgx12 x4
wyciskanie sztangielek 20kgx12 26kgx12 26kgx12 26kgx12
podciaganie sztangi do brody 40kgx12 x4


SUPLEMENTACJA


przed treningiem:

4miarki iron pumpa + 3 tab BCAA

po treningu: miarka turbo creatine + 3 tabs BCAA

40 min pozniej posiłek






Zmieniony przez - logoo w dniu 2012-04-27 17:01:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74437
co do mojej opinii nt. iron pumpa

smak:pachnie zachecająco, smakuje wmiare ok 8\10

rozpuszczalnosc: szklanka i 250ml wody mieszam łyżaczka bezproblemowo 10\10

działanie: dobre pobudzenie, biore koło 30 min przed treningiem, dobra pompa długo sie utrzymuje,siła stopniowo w góre ale cieżko ocenic dokładnie czemu to zawdzieczam 10\10


a i biore tylko jedna porcje,nic niekombinuje ze zwiekszaniem dawek klepie mnie idealnie


czekam jeszcze na IRON PUMPA HARDCORE ale cos niemoze do mnie dojsc a chetnie bym przetestował





Zmieniony przez - logoo w dniu 2012-04-27 17:07:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
hej
Jeśli masz kontakt z kolegą który do Ciebie robił wysyłkę to skontaktuj sie z nim i przypomnij. jeśli nie napisz to ja jutro mu przypomne i poproszę o wysłanie bo wydaje mi sie ze już dotarły.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74437
niemam juz kontaktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
a jaka cena bedzie tego iron pumpa hardcore? bo szczerze mowiac tak mi podpasowala standardowa wersja ze juz o kolejnej mysle co jak co ale ten suplement jest zayebisty!

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
hardcore dobrze klepie miałem próbke

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
cena za szasz jest 5 albo 6 zł nie pamiętam w tej chwili

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
przepraszam ze sie wtracam ale bcaa idą żyła wrotną do wartoby (jak to juz zauwazył jeden z Kolegów) z tym ze mogą też byc metabolizowane w mięsniach (czyli w nich mogą ulec rozpadowi dajac energie ) jedynie nasycone kwasy tłuszczowe (pow 12 at wegla ) omijaja wątrobę i idą do naczyn limfatycznych z których wchodza do zyl podobojczykowych i rozpywywaja sie po calym ciele ( po czym i tak pewna ich czesc trafi do watroby)
A czy z t a kolą 6 .l to prawda ??!!!
pozdr
mc

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test 50/50 Redukcja by Skibeks

Następny temat

Kurs Trenera Personalnego z 24Fitness w Gravitanie

WHEY premium