SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taki standarodowy problem z tłuszczem na brzuchu ALEEE....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie podawajcie mi tutaj czystych linków bo nie na tym mi zależy... bardziej na wazej opini... a na opini kogos doświadczonego w tym temacie najbardziej.

Proste pytanko... jeżeli ktos jest chudy, chude rece jak patyki wogole cały chudy... prawie jak niedowaga... ale na brzuchu ma w***** tłuszczu
to jak sobie z tym poradzić ? bo sama dieta w sumie malo da... a brzuszki zrobia kaloryfer ale nie zniszcza tłuszczu... a ćwiczenia odpowdają jak np. bieg bo nie przeciez nie mozna juz chudnac w innych czesciach ciala jak sie jest takim chudymm.... no ale co z tym tłuszczem na brzuchu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
Podstawą do zrzucania nieporządanej masy to po prostu rozwinięcie muskulatury, jak wiadomo, wzrasta wtedy "zużycie" energii przez organizm. Diety nie da sie tu pominąć, musi być ściśle dokręcona jeśli masz taką tendencję do tycia. 6 weidera to najlepsze ćwiczenia na brzuch, ale z doświadczenia wiem, że początkujący nie mają w ogóle motywacji do tego. Osoby już mające co nieco wspólnego z cięższym treningiem siłowym często przeżywają szok zaczynając a6w a co dopiero nowicjusze.

No, ale jak już pisałem, rób mięso mięso mięso, nie samą kratką na brzuchu człowiek żyje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
kiedys musisz spalic ten tluszcz na brzuchu. Aeroby, aeroby i jeszcze raz aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trening siłowy i odpowiednia dieta moga w tym względzie wiele uczynić/szczególnie jeśli nie miałes jeszcze do zynienia ani z jednym ani z drugim/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no Aeroby tylko nie wiem jak je zacząć ? zapisać sie do jakiejs grupy na płatny aerobik raz w tygodniu? poszedł tam na takie cos jakis facet?

od czego zaczac teraz w zimie ? wiadomo mróz czesto nap*****lal jeszce na dworze to biegac, a tym bardziej jezdzic na rowerze ni dy rydy...

w wakacje sie jezdzilo duzo rowerem po kilkadziesiat km... ale pewnie nic to nie dalo wiadomo jak to w wakacje... żal robic jakąś diete zreszta i tak byłem chudy to gdzie jeszcez dieta a tu chodziło ten ***any tłuszcz na brzuchu grgrgrgrrggr f***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
gdzie ty ten mróz poczułeś tej zimy...
wybierz sie na siłownie, trenuj jak wszyscy z obciażeniem a aeroby to np. jazda/pedałowanie/ na rowerku stacjonarnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"jazda" nom ostatnio samochodem jeżdżę ( żart )

mowią ze rower stancjonarny to nie to samo co rower prawdziwy... no ale zawsze to coś...

jak jest zimno na dworze to wiesz jak to jest... zaraz sie spocisz jak świnia i cały mokry jestes... a za chwile pot robi sie zimny itd wiesz co mam na mysli... a lato to wkoncu lato

EDIT: PS. A basen coś da ? bo mieszkam od niego z 10metrów to moze wkoncu kupie karnet sobie

Zmieniony przez - . . w dniu 2007-02-08 21:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
masz rację- basen bedzie najlepszy, b. dobrze sie wiec składa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
basen jest dobry tylko szybciej spalisz kalorie bieganiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 595
no to nie zwykłe brzuszki tylko aerodynamiczna 6 waidera, jak się dokładnie robi to spala dobrze w*****, tylko robić na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robiłem to 6 weidera kiedys i nie dawałem rady z nią ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 595
hmm... ja też jak zaczynałem to nie dawałem rady dlatego zrobiłem sobie na poczatku tak poziom zero :] i sobie ćwiczyłem przez 1,5tygodnia (2dzień) po czym przeszedłem do właściwego waidera i byl by luz gdyby nie to ze 17dnia załapałem 38stopni goraczki...

powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa do poprawy/oceny

Następny temat

Czy dobrze zaczołem

forma lato