SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabata squat by PePoNeNt

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Sry ze podbijam , masz Pepo moze jakas druga opcje lzejszej tabaty(cos w stylu tej) ? fajnie by bylo miec taka tabate w dwoch wersjach... fajnie sie cwiczy jak sie patrzy na kogos motywacja zeby podkrecac tempo... Najlepiej jakies tez bez obciazen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
pajacyki zamiast przysiadow z wymachami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
ładnie pepcio tylko ja osobiście wole interwał klasyczny 15 min wysokiej intensywność.

A teraz jeszcze pytanie z innej beczki przed i po aerobach zabezpieczałeś się BCAA? a później wiadomo posiłek pełnowartościowy

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
dzieki ;) , ja przed i po tabacie bcaa zajadam ale pytanie chyba do pepa xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
tak, jak lykacie bcaa to przed i po bedzie dobra pora na przyjecie aminokwasow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Pepo, w artykule nt tabaty, autorstwa chyba Rothen'a, jest napisane, ze nie nalezy wykonywac tabaty na czczo, ze wzgledu na to, ze jest to zbyt intensywne cwiczenie. Jaka jest twoja opinia?

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2010-06-14 17:39:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
zgadzam sie z tym
zarowno interwalowe treningi jak i aeroby preferuje zeby traktowac jak kazdy inny trening, czyli z posilkami przed i potreningowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78398
Witam!
Sorka za odświeżenie, ale takie tematy warto odświeżać.
Dzisiaj biegałem sobie na orbitku i tak zaczął skrzypić, że postanowiłem zrezygnować (bo starszy gnił i mu to przeszkadzało)
Było mi mało i tak sobie myślę, że był temat "tabata squad" i postanowiłem zrobić wlaśnie tą tabate.
Wszystko super, teraz czuje strasznie nogi, ale moja kondycja jest na naprawdę najwyższym poziomie i pytanie:
czy można stopniowo dodawać serii?
ile spala kalorii ta tabata?
Ja wiem że niewiele może spalić i że podkręca metabolizm także jak wychodzi to w bilansie dnia?
Czy wie ktoś?
Pepo SOG! (jak wejdzie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7103
bede sobie robil to w dni nietreningowe ;]

Jesli pomoglem, poczestuj sogiem.

AVE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
tomaszS, jak Ci za lekko, to zwiększ obciążenie - weź większe sztangielki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompa dużych parti mięśni

Następny temat

Co to za nuta?

WHEY premium