SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-100 - DAA...

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli jak ktoś nie ma +18 lat to nawet na podbicie testa daa nie brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
jak wyjdzie Ci w badaniach że teść nie jest wcale blisko max normy a np w połowie mimo młodego wieku to wg mnie warto brać

oczywiście da to tylko efekt przy braniu prawie non stop (w zależności od środka) np 2 miesiace on , 1-2 off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sa rozne szkoly przyjmowania DAA

w badaniach stosowano o ile pamietam 12 dni on 12 off
ale jednoznacznej opinii srodowiska jeszcze nie ma ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2642
hmm zrobię tak, pujdę do znajomego pikawy i załatwie skierowanie na badanie zawartości teścia w krwi, jeżeli będzie niska albo średnia, spróbuję T-100 jak działa na poziom teścia i HG, po kuracji ewentualnie też zbadam teścia żeby zobaczyc czy podskoczył

Edit:
tak z czystej ciekawości Biniu albo inni kto się orientuje, czy może byc tak właśnie że niski testosteron w organiźmie człowieka dojrzewającego może wpływac na rozwój tego organizmu. I druga sprawa spotkałem się z wieloma takimi przypadkami że ludzie rosną po 20 roku życia, znam taki przypadek że znajomy poszedł do wojska miał 170cm a kiedy wrócił nikt go nie poznał bo miał 185cm, zawsze wydawało mi się że to genetyka reguluje wzrost, chociaż są przypadki że ludziom udało się ją przezwyciężyc i nie chodzi mi o tych którzy biorą hormony z powodu niskiego wzrostu ale też spotkałem się z opiniami że stosowali różne wynalazki które rzekomo im pomogły poczynowszy od cwiczen do diet które dały im 5 cm

Zmieniony przez - Kamil1943 w dniu 2011-08-04 18:09:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pomysl z badaniami
znakomity !
ciagle malo jest tego typu wynikow na skale masowa

jesli ktos ma nauralnie wysoki T nie widze koniecznosci stosowania DAA - choc z drugiej strony ... - czekamy na wiecej doniesien

czy niski poziom T ma wplyw na rozwoj organizmu meskiego - oczywiscie wielki

co do tempa wzrostu
faktycznie bardzo duzo (zdecydowana wiekszosc ) zalezy od gentyki i rozne osoby moga w roznym czasie rosnac - wiekszosc jednak do okolo 19-20 roku zycia

pozniej juz tylko w szerz (miesnie lub tluszcz )

co do cwiczen i wzrostu - jestem bardzo sceptyczny ze moga pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Trochę poza tematem (ale w temacie to dalej myślę że w kwestii wzrostu no to cudów takich nie ma) od pierwszego bm rozpocząłem suplementacje DAA (daa z megabola 3gr 1h przed treningiem i 2 tabsy t100 przed snem). Do tego na noc napar z damiany. Moim celem była lepsza jakość snu bo ostano go za mało - późno muszę się kłaść. Poniedziałek nic ciekawego ale już we wt i śr po sześciu godzinach byłem solidnie wyspany. I dzisiaj szok położyłem się o 3.00 o 4.45 oczy jak piec pln, świetny nastrój i oczywiście mowy już nie było o spaniu. Przypadek czy daa?!

Dodam że pierwszy raz stosuje 1.M.R. ok godziny 18.00 ale nie sądzę żeby miało to wpływ bo brałem podobne rzeczy np j3d i pobudzenie trwało 60-maks 90 min.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2642
Biniu jak mówisz połączyc T-100 z TCM czy zrobic 2 oddzielne cykle, bo nigdzie nie mogę znaleźc czy będzie bezpieczne połączenie, miał to byc mój pierwszy cykl, choc z drugiej strony skłaniam się do samego T-100 bo będę widział efekt solo, i jego wpływ na organizm, tymbardziej że są wakacje i organizm ma lepszą regeneracje oraz mniej stresu i pośpiechu, na dnaich zrobię badanie teścia, T-100 już zamówiłem, zrobię kurację około 3 tygodni. Biniu czy mógłbym w waszym dzile poprowadzic relację z testu bądź dziennik treningowy ?? Wtedy więcej osób miałoby okazję się przekonac że t-100 nie tylko dla ludzi po 30 ;) Szkoda że nie ma więcej osób w moim wieku zainteresowanych eksperymentem wtedy można byłoby porównac wpływ T-100 na organizmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Kamil1943 właśnie fajnie (dla ogółu) jak byś stestował solo by przynajmniej ocenisz sam t100.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wydaje mi sie ze Slawek polecal polaczenie kreatyny z T-100
a ja jako zwolennik stalej suplementacji kreatyna nie moge oponowac !

prosze zakladaj tutaj dziennik/test-post
bedziemy sledzic !

a jak wspomnialem warto sledzic dzial gdzy w sprawie testow sponsorowanych nie znacie ani dnia ani godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2642
ok dzięki za zgodę :) sądze że jutro założę temat, muszę mniej więcej ogarnąc wszystko i rozpisac, a w przyszłym tyg wrzucę badanie teścia ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wesele (alkohol) i srodek cyklu

Następny temat

BIOGENIX OROGENIX - wasze opinie , czy warto spróbować

WHEY premium