SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRT 2 lata, w jakich ilościach włączyć HCG?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 84
Witam Panowie, +2 lata temu zrobiłem pierwszy cykl tylko teść E 500mg, miałem plan aby zrobić tzw. blast and cruise i po nim odrazu wejść na drugi cykl. Niestety pojawiło się pare problemów, typu złamana ręka, dwie operacje itp. Co spowodowało że co jakiś czas miałem chwilę przerwy od siłowni. Np. złamana łapa, pomyslałem że akurat posiedze na trt i jak wyzdrowieje to wejdę na bombe. Gdy już wszystko było okej z łapą i planowałem drugi cykl to wyszła operacja i znowu przerwa itd.
Od paru miesięcy wszystko jest już git, ćwiczę, nadal cruise 250-300mg teścia x tyg. Chcę w marcu wbić na cykl ale to już odrębny temat.

Moje pytanie to w jakich ilościach i jak często powinieniem brać HCG. Bo wynika że raczej po tak długim okresie bez naturalnej produkcji powinieniem go bić jeżeli chce żeby mi jajuszka pracowały po zrobieniu następnego cyklu.

Z fartem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94741 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
to cały czas nie podawałeś hcg? wrzuć ankietę działu i aktualne badania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 84
lodzianin1
to cały czas nie podawałeś hcg? wrzuć ankietę działu i aktualne badania

Nie, nie podowałem. Jeżeli pomoże to w temacie to nie miałem i nie mam żadnych problemów z libido itd.

Próbowałem edytować post aby dodać ankietę ale ponoć brak uprawnień. Jeżeli chodzi o badania to idę w następnym tyg. więc wtedy zarzuce świeże.

Ankieta:
1. WIEK: 22
2. WAGA: 93
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: x
-klatka: x
-udo: x
-talia: x
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7 lat
6. DIETA: Masa ok. 3800-4000kcal
-białko: 280g
-węglowodany: 405g
-tłuszcz: 180g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Jeden cykl Testosteron E 500mg, 16tyg. Ponad 2 lata temu.
8. TRENING: PPL + Upper/Lower
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Punkt nr.7
11. POZIOM BF%: Niewiem, aktualnie może około 18%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tendencja do tyci
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Na cyklu żadnych włosów nie straciłem, ale pojawiło się trochę więcej włosów na klacie i brzuchu.
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2111.75(?)
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94741 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
Zrób badania i je wrzuc
Dzieci nie planujesz w życiu?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
22 lata to czasami jeszcze czlowiek nie wie czego chce w zyciu

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilość testosteronu na długim mostku.

Następny temat

Szybkie pytania

WHEY premium