SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie pytania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 98
Cześć mam szybkie pytanie ,bo ostatnio miałem rozmowę ze znajomym.Dla komfortu robienia strzałów polecił mi np do cypka dorzucić deke po pół cm e4d,zamiast e7d ładować cm solo i zastanawiać się co w który dzień było . Czy ma to sens ?czy stężenie substancji w organizmie będzie na podobnym poziomie w oby dwóch przypadkach ? Czy szkoda bic towaru po pół bo stężenie będzie za małe ? Pozdrówki !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 172 Wiek 49 lat Na forum 175 dni Przeczytanych tematów 5445
Według mnie liczy się dawka tygodniowa, ale liczy się też częstotliwość podawania oraz estr. Ja bym to jeszcze skorelował z treningiem. Natomiast wszystko zależy od stopnia zaawansowania - jasne, że dla amatora na pierwszym cyklu za dużo kombinacji nie trzeba. Właściwie to powiedziałbym, że w tym wypadku prostota jest kluczem do sukcesu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 98
Rozumiem że ankieta itp ,ale chciałbym tylko informacje czy oby dwa sposoby są tam samo efektywne,czy na połówkach jest za małe stężenie i szkoda marnować soków na takie sposoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 669 Napisanych postów 1092 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40201
Przelicz sobie matematycznie. Jak wartości będą te same to sam sobie odpowiesz

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 98
Hmm zależy po jakim czasie stężenie spada ,bo jak przyjmę np 100mg boldka i po 4 dniach przybije znowu 100mg to poziom będzie chyba się utrzymywał koło 100 mg a nie wskoczy na 200mg jak przy biciu 200mg e7d ,bo idąc tym tokiem rozumowania po miesiącu cyklu miałbym kilkaset mg w sobie ,chyba że się myle ,chętnie się dowiem .Pozdrówki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 669 Napisanych postów 1092 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40201
Poszukaj okresów półtrwania, przy boldku/dece wahania będą niewielkie bo są na długich estrach ;) ale im bijesz częściej tym lepiej ale bijąc 200 to nadal jest 200
2

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 504 Na forum 167 dni Przeczytanych tematów 5234
Bizi2309
Hmm zależy po jakim czasie stężenie spada ,bo jak przyjmę np 100mg boldka i po 4 dniach przybije znowu 100mg to poziom będzie chyba się utrzymywał koło 100 mg a nie wskoczy na 200mg jak przy biciu 200mg e7d ,bo idąc tym tokiem rozumowania po miesiącu cyklu miałbym kilkaset mg w sobie ,chyba że się myle ,chętnie się dowiem .Pozdrówki !



Stary ty tak serio czy już 1 kwietnia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94880 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Daj ankietę działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 744 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5834
Na internecie masz kalkulatory online gdzie możesz sobie wpisać dany steryd, dawkę i on ci wypluje dane jak mniej więcej ci będzie spadać stężenie we krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 504 Na forum 167 dni Przeczytanych tematów 5234
Wg kolegi 800mg testa raz w tyg to więcej niż 250 każdego dnia bo po 800 ma na kilka godz stężenie 800 a po 250 tylko marne 250 a to że każdego dnia co tygodniowo daje 1750 to już szczegół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 98
Ja nie powiedziałem że jestem przekonany ,tylko szukam odpowiedzi ,ale na szczęście są takie orły jak Ty . Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRT 2 lata, w jakich ilościach włączyć HCG?

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium