SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRIBUSTERON 60/90 , a poped płciowy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
najlepiej zeby w diecie nie wystepowaly tlooszcze zwierzęce(albo w malej ilosci), roowniez unikaj weglowodanoow prostych. Ale jak BYK pisze w Twoim wieku nie jest to az tak grozne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Witam

Nie wiem co jest dzis rano wstalem wyprózniłem sie zwazylem i nic nawet kilograma nie schudlem znów juz 2 tydzień i nic,tylko ze zauwazylem ze nie stracilem na masie mięśniowej w tym tygodniu przy 2460 kcal.w dni wolne a dni treningowe 2990 kcal.ostatni mój posilek spozywam po 22:00 to jest ser bialy twarogowy chudy,czy czasami nie zapózno na taki posiłek?
Niewiem juz co mam robic ćwicze dosyc intensywnie 6 razy w tygodniu siłownia

Poniedziałek - Barki,przedramiona
Wtorek - brzuch
Środa Grzbiet,biceps
Czwartek - brzuch
Piątek - Klatka,triceps
Sobota - brzuch

6 razy w tygodniu jezdze na rowerku a w dni (wtorek,czwartek,sobota 2 razy rano i wieczorem)

Niepamietam dokładnie moich pomiarów bo często sie mierze w pasie metrem,ale wydaje mi sie jakbym miał 1 cm.mniej w ciagu tych 2 tygodni,jak tak to dlaczego waze dalej 108 kg.?(masa mieśniowa mi rośnie czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Jezeli w pasie mniej a waga bez zmian to prawdopodobnie zwiekszyles swoja mase miesniowa a straciles tluszczyc choc mozliwe, ze jednak troche twoja waga spadla i to, ze nie zmienia sie na wadze jest wynikiem np. innego nawodnienia organizmu itp

Jezeli nie jestes zadowolony to jeszcze raz namawiam ciebie do rezygnacji z diety - srednio wegli-sporo bialka-malo tluszczy i przechodzenia do diety malo wegli-sporo bialka-sporo tluszczy - naprawde na odchudzanie tego typu diety sa najlepsze - a juz kompletna jazda w spalaniu tluszczu jest dieta gdzie dziennie nie spozywasz wiecej jak 20g weglowodanow, bialka 2g/kg i reszta to tluszcze wtedy nawet rzadnego spalacza nie potrzebujesz

https://www.sfd.pl/temat145710/strona13/ - tam juz ci wszystko opisalem



Zmieniony przez - anar w dniu 2004-07-10 09:14:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
Masa 100 !! myśle że tak aż drastycznej zmiany nie potrzebujesz ! możliwe właśnie że zyskałeś troszke masy mięsniowej a spaliłeś tłuszcz, radziłbym ci obniżyć troszke ilość kcal !! i ciągnąć dalej to co ustaliliśmy ! napewno efekty sie pojawią !


Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
tez mi sie zdaje ze skoro w pasie spadlo to przybylo w masie, chociarz przy tej ilosci kalorii to dziwne.

Czekaj dalej, narazie nic nie zmieniaj, jedynie mozesz dac ten ser troche wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cwiczysz intensywnie, to moze masz zbyt ciezkie treningi i wprowadziles sie w przetrenowanie, a ten stan napewno nie sprzyja chudnieciu.Nie mowie ze u Ciebie ma to miejsce, ale wez pod uwage każdą możliwość.

W ogole jak często robisz aeroby ? Narazie bym nie zmieniał ilości kalorii, na wszystko przyjdzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
McRaYvEn tak myslisz ze mogłem sie przetrenowac? na siłowni jest OK jak ćwicze na ciężarach nie odczuwam spadku siły,gorzej jest teraz umnie z jazda na rowerku kiedys robilem ponad 19 km w 35 min.a teraz 18 czasami 17.70 km,ja myslalem ze podczas redukcji jakbym sie przetrenował to tym lepiej by było w redukcji tkanki tluszczowej.

Aeroby ćwicze codziennie po treningu siłowym jeżdze po 35 min a przed treningiem siłowym 10 min.

a w dni wolne od ciężarów:

Wtorek - na czczo 35 min.rowerek,brzuch - wieczorem 30 min.rowerek
Czwartek - na czczo 35 min.rowerk,brzuch - wieczorem 30 min.rowerek
Sobota - na czczo 35 min.rowerek,brzuch - wieczorem 30 min.rowerek

Strongbart ja jem 4 posiłek o 19:30 potem o 21:00 rowerek 30 min.(tylko w dni wolne od cięzarow)to jak dac ten ser ? przed jazda czy odrazu po rowerku? (bo chyba musi byc jakaś przerwa miedzy posiłkiem a ćwiczeniami jak sie odchudzam)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
W niedziele mam tylko wolny dzień od Aerobów i siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
daj odrazu po aerobach ser.

Mc tutaj tez ma racje mogles sie przetrenowac przy takiej iosci i intensywnosci treningoow, moze sproobooj zmniejszyc ich ilosc, a wydloozyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Witam

Mam pytanie do was bo rezygnuje z diety postanowilem spowrotem zupy zacząć jeść 3 razy dziennie( juz 109 kg.waze dzis rano wazyłem sie po wypróżnieniu,a pytanie mam takie:
Czy ćwiczyć silowo na ciężarach czy rowerek i brzuch tylko ? jak bede na samych zupach?
Wydaje mi się że chyba powinienem zrezygnować z treningów siowych przy tym odżywianiu które bede stosował bo spale zadużo masy mieśni prawda?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tylko 6 kilogramów...

Następny temat

olimp ARTHROBLOCK -nowość

WHEY premium