SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRIBUSTERON 60/90 , a poped płciowy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
Chcesz się znów głodzić tymi zupkami , jak chcesz ten sposoob spowdooje tylko niepotrzebną utrate masy mięsniowej a,le to twój wybór może będzie szybciej spalał sie tłuszcz , ale nie wiem czy będziesz zadowolony !!

w tym sporcie trzeba cierpliwości ( byłeś właśnie już moim zdaniem w tym w etapie w którym uzyskiwał byś już pożadane efekty ! wydłużył byś czas areobów i zmniejszał powoli liczbe kcal i tłuszcz by leciał ( na początku każdy ci pisał że nie będzie łatwo ze spalaniem tk .tłuszczowej z wiadomych powodoow ( szybkie zmiany w diecie- zwiekszona podaż kcal itd )

-jak już to ćwicz dalej siłowowo ja bym tak zrobił


Pozdrawiam !

Zmieniony przez - soldierr w dniu 2004-07-11 09:10:56

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Chciałem jeszcze dodac że kazdy ma inny organizm i moze akurat w moim przypadku ta dieta nie odpowiada mi w redukcji,ja zawsze miałem szybka przemiane materii dopóki masy nie nabrałem ale przy wadze do 90 kg jak miałem tydzien przerwy od treningów siłowych i (mało jadłem)to potrafiłem w 7 dni 3-4 kg.zrzucić"nic nierobiąc".A mase jak robilem to białka mialem bardzo bardzo malo może 50-70 gr.dziennie i "rosłem"tylko dlatego moze upaslem sie w brzuchu bo ja jadłem przed snem o 23:00 nieraz o 00:00 kope ziemniaków np: z mielonym.Moje posilki były takie

Posiłek 1

2 szklanki mleka
100 gr.płatków kukurydzianych (kiedys był ryż na sniadanie)

Posiłek potreningowy

po treningu kaszka boboVita
1 szklanka mleka

Posiłek 2

kopa ziemniakow ze schabowym lub mielonym albo udko

Posiłek 3

kopa ziemniaków -//- -//-

Posiłek 4

2 szklanki mleka
100 gr.płatków kukurydzianych

Posilek 5

kopa ziemniaków -//- -//-

ziemniaki jak sobie odgrzewałem to smalec lub slonina lub boczek.Wczoraj szukalem zdjeć bo kiedyś miałem kamerke pozyczoną i sobie porobilem jak ważyłem 116 kg. i chcialem żebyście powygladzie ocenili mnie czy byłem tłusty,bo otluszczony nie byłem nawet mi to kumple mowili, mięśnie miałem twarde tylko z brzuchem problem był bo rósł tak jak wyzej napisałem,jak chudlem 4 kg w 7 dni to potem zaczynałem ćwiczyć i jadlem tyle co wyżej napisałem,pewnie to jo-jo było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
Wedloog mnie to nie ma sensu i popelniasz wielki błąd, stracisz doozo masy meniowej ! Waga to nie jest dobry wskaznik utraty tlooszczu.te zupki to Ci pomogą sie pozbyc tego co zbudowales kiedys
ten link Ci sie sprzyda:
https://www.sfd.pl/temat123556/

lepiej zrezygnooj z zup,
do tego jest w nich cala masa błędoow

Posiłek 1

2 szklanki mleka
100 gr.płatków kukurydzianych (kiedys był ryż na sniadanie) MAJA WYSOKI INDEKS GLIKEMICZNY NAJPRAWDOPODOBNIEJ BEDZIE U CIEBIE SPRZYJAC TO ODKLADANIU SIE TLOOSZCZU

Posiłek potreningowy

po treningu kaszka boboVita
1 szklanka mleka

Posiłek 2

kopa ziemniakow ze schabowym lub mielonym albo udko JAKA KOPA ? CHYBA NIE CHODZI CI O PURE(TAKIE GNIECIONE ZIEMNIAKI) ?

Posiłek 3

kopa ziemniaków -//- -//-

Posiłek 4

2 szklanki mleka
100 gr.płatków kukurydzianych ZNOWU KUKURYDZIANE JAK DAJESZ TO OWSIANE I TROCHE MNIEJ !

Posilek 5

kopa ziemniaków -//- -//- NA WIECZOOR NIE JEDZ WEGLOWODANOOW



Zmieniony przez - Strongbart w dniu 2004-07-11 10:05:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Strongbart ten plan żywieniowy miałem jak ćwiczylem kiedyś na mase.

CHYBA NIE CHODZI CI O PURE(TAKIE GNIECIONE ZIEMNIAKI) ?
dokładnie ziemniaki ugotowane i ugniecione to prawie caly talerz mi zajmowaly a surówki sałatki juz sie niemieściły na tym talerzu musialem jeść z osobnegoprzed snem jak sie najadłem to ruszac sie niemoglem nieraz

1. Stanąć prosto.

2. W prostej linii nad prawą koscią biodrową na wysokosci pępka chwycic calą skórę łacznie z tkanką tłuszczową pomiędzy dwa palce lewej ręki - kciuk i wskazujący. Tkanki nie nalezy ani mocno sciskac ani trzymac luźno pomiędzy palcami - uchwyt ma byc pewny.

UMNIE SIE NIEDA ZLAPAĆ BO MAM MIĘSNIE KTÓRYCH JESZCZE NIEWIDAC BO NIEWYSZŁY NA WIERZCH CHYBA ZE W POZYCJI SIEDZĄCEJ TO MOGE ZLAPAĆ ZA SKÓRĘ Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ.JA MAM BUDOWE BRZUCHA TYPU "JABŁKO"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie duzo jesz tej kaszki bobovita i jaki ma sklad ? Zawiera moze olej mct i inne kwasy tluszczowe ?
Stosowałeś jakies suplementy z kwasami tłuszczowymi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Strongbart jakbym widzial efekty po sobie to nie zniechecało by mnie to, bo dieta jest super nawet polubiłem platki owsiane, tylko ze moze namnie akurat niedziala tak jak powinna. Dzis zrobilem pomiar bicepsa już mam o 0,5.cm mniej niz wczoraj i waga o 1 kg w góre skoczyła,jak robie sobie pomiary w pasie to za drugim razem juz mam wiecej a za trzecim jeszcze wiecej
Chyba najlepiej dlamnie bedzie jeść te zupy ważywne a w dni treningowe przed treningiem płatki owsiane z mlekiem to w sumie 4 posiłki a w dni wolne 3 posiłki.Jak bym szybciej schudl tym lepiej dlamnie bylo by bo zaczoł bym sobie od pazdziernika na mase ćwiczyć,a tak przy takiej mojej wadze niemoge niektorych ćwiczeń wykonywać np:podciagania na drążku (nachwyt) pompki na poręczach (ostatnio zrobiłem 3 bo wiecej niemoglem to przez 5 min.dloni lewej nieczułem tak jak bym sobie cos uszkodził)
Chcem tak schudnać do 100-95 kg.żeby było widac mięśnie brzucha (mam taka nadzieje że przy takiej wadze bedzie widać).

A tak szczerze to ja bym się nie odchudzał gdyby nieten problem co na (1) stronie postu napisalem,właśnie tu tkwił mój problem cały przez tą otyłość brzuszną moją,a jeszcze lepszy wpływ na moje "krążenie krwi"to spacery (szybkie marsze - odczulem to juz po 3 dniach) jak maszerowałem po 5 km.dziennie,gdybym niemiał płaskostopia to bym dalej sobie maszerował 2 razy w tygodniu i 3 razy rowerek.

teraz wam napisze jak bede odżywial się od jutra:

Poniedzialek,środa,piątek

-płatki owsiane z mlekiem 8:00
-siłownia
-rowerek 40 min.
-zupa 11:00
-zupa 15:00
-zupa 18:30 lub 19:00

Dni wolne

Wtorek,Czwartek,Sobota

-rowerek 40 min.i wieczorami o 21:00 (30 min.)
-siłownia - brzuch
-zupa 11:00
-zupa 15:00
-zupa 18:30 lub 19:00

a w niedziee bede jadl to co bedzie na obiad,rósół,ziemniaki z udkiem albo schabowym itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Kaszke BoboVita spozywalem bezposrednio po treningu 8 łyżek stołowych 100 gr.kaszki (zależy od łyżek)

Wartość odżywcza w 100 gr

Kalorie - 429
Białko - 14,3 gr
Węglow - 67,2 gr
Tłuszc - 11,4 gr

Składniki mineralne:

Wapń - 470 mg
Fosfor - 400 mg
Żelazo - 1,0 mg
Magnez - 50 mg
Potas - 660 mg
Sód - 160 mg

Witaminy:

A
D 3
C
B 1
B 2
PP
B 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
McRaYvEn nie niestosowałem żadnych suplementów z kwasami tłuszczowymi tylko GALOMEGA mam i biore 3 razy dziennie po posiłkach nie mam pieniedzy na zadne suplementy dopiero po 10 sierpnia mogłbym sobie coś zafundować.
http://wydawnictwoapteka.pl/advt/detail.php?cat=70&de=140 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
bedziesz mial dooze spadki, a nawet mozesz przybierac tkanke tlooszczową a tracic miesniową przez takie zupy, metabolizm zwolni i efekt bedzie odwrotny.

Zostan przy tamtej wczesniejszej diecie co Ci rozpisalismy, źle robisz

jak jesz ziemniaki to nigdy pure, zawsze w calosci, pure mają bardzo wysoki indeks glikemiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Strongbart ja sobie planuje gora 6 tygodni zeby z rzucic z 8-9 kg.jak sie uda mi tym razem .I zaczne stosować diete zeby juz nie utyć w brzuchu.W sierpniu wyjeżdżam więc nie bede ćwiczył i na rowerku jezdził bo niebede miał dostepu do sprzetu ale w zeszłym roku w sierpniu ważylem 110 kg.i schudłem 4 kg albo 6 kg.w miesiac czasu(nie pamietam dokladnie ile kilo czy 4-6)POPROSTU MAŁO JADŁEM I 3 POSIŁKI DZIENNIE. Troche sie tym przejołem spadkiem masy i zaczolem ćwiczyc po powrocie od września do maja bieżącego roku i tak mi sie utyło do 118 kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tylko 6 kilogramów...

Następny temat

olimp ARTHROBLOCK -nowość

WHEY premium