SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRIBUSTERON 60/90 , a poped płciowy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Co to znaczy że nie możesz podwyższyć????

nie masz siły pedałować szybciej czy pomimo szybszego pedałowania tętno nie chce Ci rosnąć???

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
mam siłe pedałować szybciej tylko tętno nie chce mi rosnać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Zmierz tętno ręcznie
przystaw 2 palce do tętnicy szyjnej i licz uderzenia przez 15 sek potem pomnóż wynik przez 4

te urządzenia w rowerkach są często zawodne

a jak z oddechem podczas tej nieudanej próby zwiększania tętna???
jest dość spokojny - możesz bez przeszkód prowadzić rozmowę????

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
zmierzylem sobie teraz tętno w stanie spoczynku to wyszlo mi 17 uderzen w ciagu 15 sek.pomnozyłem to przez 4 i wynik 68.Coś zaniskie mam to tętno przewaznie zawsze jak sobie tak mierzyłem mialem 80/90.

Tak podczas jazdy na rowerku moge normalnie rozmawiać,tylko strasznie sie poce i uda mnie bola a pozatym jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
To utrzymuj takie tempo że strasznie się pocisz ale jesteś w stanie swobodnie rozmawiać - będzie optymalne dla spalania tłuszczu

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Zmierz sobie też ręcznie tętno wtedy kiedy na treningu masz problemy z jego zwiększeniem
sprawdzisz wtedy czy urządzenie działa prawidłowo

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
a czym spowodowane moze byc tak niskie cisnienie 68? z przemeczenia? i czy dobrze czy zle to dlamnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
-czy dobrze czy żle to nie wiem ,wiele czynników mogło wpłynąc na takie cisnienie w tym dniu dlatego powinno się wykonać kilkanaście pomiarów aby uzyskać swój średni wynik !! i znów nie jest tak strasznie niskie

Co do niskiego tętna w czasie areobów wykonywanych na rowerku stacjonarnym to mysle że to jest tym spowodowane ze po prostu jeśli wykonujemy takie areoby w których zangażowane są tylko nogi to krew dopływa głównie do nich i moim zdaniem nie będzie potrzebne zwiększanie tętna ( możesz spóbować szybciej pedałować a zmniejszyć obciążenie ) ale myśle że to będzie zbędne staraj się jechać stałym tempem i trzymać w miare równe tętno ! jesli ci się uda trzymać 70% RHmax to będzie oki ,jeśli bedzie mniej nic się nie stanie !

- co innego przy bieganiu szybkich marszach tu zangażowana jest większa ilość parti mięsniowej i trzeba dotlenić więcej mięśni dlatego mamy wyższe tętno !!

Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
zmierz sobie jeszcze cisnienie, moze sie okazac ze masz niskie.

Co do niskiego tetna to tak jak moowil soldier roob sobie pomiar i gdzies zapisz, wtedy bedzie mozna stwierdzic czy rzeczywiscie tak jest czy akurat raz sie tak zdarzylo(mierz rano i wieczorem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
"wykonujemy takie areoby w których zangażowane są tylko nogi to krew dopływa głównie do nich i moim zdaniem nie będzie potrzebne zwiększanie tętna "

możesz nieco jaśniej o co Ci chodziło??
nie potrzebne??

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tylko 6 kilogramów...

Następny temat

olimp ARTHROBLOCK -nowość

WHEY premium