SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRIBUSTERON 60/90 , a poped płciowy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
ja lekarzem nie jestem wiec sie nie wypowiem co do wynikow twoich badan.

ale za to moge sie wypowiedziec w sprawie "domowego" ZMA
Popierwsze za duzo tam witaminy b6 - jak juz chesz brac to wez np. w komplexie, poniewaz przyjmowana dluzszy czas w takiej dawce moze zaszkodzic. Pozatym mineraly z tych preparatow to nie sa chelaty wiec sa to bardzo niestale formy, ktore trudno sa magazynowane a latwo wydalane. Jezeli wychodzi ci tanio to bierz od biedy moze byc moim zdaniem w cenie az tak duzej roznicy nie ma i zdecydowanie kupil bym ZMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
W tym Magnesium tabletkach musujcych na 99% jest weglan magnezu wiec forma wybitnie slabo wchlanianla - zastap go Filomagiem B6 wtedy mozesz odpsucic sobie B6 w tabletkach osobno
Zincas Forte - OK

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o zincas forte jest to chelat, magnez rowniez mozesz kupic w takiej postaci np. filomag, jednak tego produktu trzeba by bylo lykac ok 10 tabletek dziennie aby uzyskac takie same ilosci, a cenowo wychodzi podobnie.

Po za tym zma to opatentowana formula, ktora daje pewnosc dzialania ;)


Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-06-01 20:48:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
Byq tak to weglan :) pisze z pamieci ale raczej sie nie myle :)

co do problemu kolegi, to na 100% sprzydadzą sie niezbędne nienasycone kwasy tlooszczowe omega - 3, spytaj w aptece mozna dostac, EPA i DHA obnizają poziom cholesterolu. Mozesz takze je uzupelniac jedząc tlooste ryby

Sposoob zywienia trzeba zmienic odrazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
McRaVvEn a móglbyś mi napisac jakie jeszcze powinienem sobie badania porobić? niebyłem jeszcze u endokrynologa,ale moze wybiore sie wkrótce.Tak to MAGNESium zawiera składniki takie jak:

węglan magnezu
regulator kwasowości
kwas cytrynowy i wodoroweglan sodu
fruktoza,aromat naturalny

Ten MAGNESium jest w takich tubach jak np:plusz zawiera 20 tabletek.

Strongbart a te EPA i DHA to na recepte jest? niewiem co to jest ale jutro sobie poczytam otym bo dzis juz musze konczyc siedzenie przy kompie,a i jeszcze jedno,nigdzie niemoge znalesc na necie tego FILOMAG B6 interesuje mnie zawartosc magnezu i tej wit,B6 w jednej tabl.tego filomag'u.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
epa i dha to kwasy tluszczowe omega3 zawarte w rybach o ktorych mowilem.W piatek idziesz do lekarza, wiec wszystko Ci wyjasni co dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
hihi no ja powiem tak ...
po kuracji zma+tt+alc moja kobieta z zachwytu popadla w przerazenie w sumie jako bajery do budowania miecha tego nie polecam ale jako zwiekszajace pobed to istny hit ;) chociaz troszke rozbrajajace przez poltora miesiaca nic tylko kombinowalem jak sie do niej dobrac a moj biedny kark nie nadanzal sie obracac gdy szedlem ulica ;) mysle ze wioseno/letnia pora lekkich ubran bym zwariowal lub dopuscil sie czynow karalnych ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
dostaniesz omega - 3 bez recepty.
Mozesz np koopic prodookt Galomega, są tam kwasy tlooszczowe epa i dha

Magnezium sobie odpoosc, nie przyniesie zadnych rezooltatoow, tylko placebo :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Cześć Strongbart to omega 3 co w aptece jest bez recepty to nazywa sie (Galomega)?
Bo bylem dzis w aptece i pytam sie o (kwasy tluszczowe omega 3)to ona mówi zebym jej podał nazwe tego leku bo ona nieslyszała o takim czyms.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Zamiast kupywac oddzielnie kwasy omega-3 kup olej lniany i pij
jednak jezeli ci bardzo przeszkadza smak tego oleju to, porcz nutralizowania tego nie przejemnego smaku poprzez np. dodanie do posilku, mozesz kupic kwasy omega-3 firmy naturell jak nie ma w aptece to kup w jakims sklepie internetowym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tylko 6 kilogramów...

Następny temat

olimp ARTHROBLOCK -nowość

WHEY premium