SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRIBUSTERON 60/90 , a poped płciowy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Ja mimo wszystko bym obstawał aby brzuch wpleść w harmonogram treningów- dni wolne tzn środa, sobota, niedziela najlepiej aby pozostały wolne wpełni tego słowa znaczeniu. Zresztą nie przypadkowo napisałem aby brzuch trenować w dniu nóg i pleców - wtedy bardzo mocno angażowane są prostowniki pleców grupa antagonistyczna do brzucha. Prostowniki pleców to grupa dość specyficzna ponieważ tkwią w niej ogromne pokłady siły ale za to łatwą ja przetrenować. Jest ona również angażowana i to dość mocno przy ćw na brzuch. Sam więc widzisz że trenowanie brzucha w dni wolne jest powiedzmy nienajlepszym pomysłem-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
no rzeczywiscie moze byc ciezko Masa- wiesz ze bez odpowiedniego dostarczania skladnikow odzywczych mozna latwo sie przetrenowac- mowie zwlaszcza o bialku. Jesli mozesz to kup sobie jakas odzywke zeby wzbogacala TWoja diete . Co do aerobow to skoro nie masz zadnych antykatabolikow itd. to dobrym rozwiazaniem bedzie jednak sesja aerobowa zaraz po treningu silowym-2 razy w tygodniu po 30 minutek powinno starczyc.
Co do brzucha rob tak jak pisal peter bo dobrze prawi-musisz dbac o regeneracje.

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Witam!
Jakiej firmy byscie mi doradzili odzywke białkową? kiedys stosowałem suplementy z Nutra Life - MLO - HI-TEC'a - Ultimate Nutrition i Megabol,rok temu miałem OLIMPA System Protein 80.Teraz niewiem która z firma jest dobra bo rzadko kupowalem suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
A jaki "typ" bialka potrzebujesz? wolnowchanialne? szybko wchanialne? mix bialek? - podaj takze przedzial cenowy

ja bym wybral Sp80... - byles z niego zadowolony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
anar chodzi mi o takie białko zeby bylo dobre do budowy masy miesniowej,a czym sie róznia wolno-wchłanialne od szybko-wchłanialnego?Rozumiem że białka szybko-wchłanialne powinno sie chyba stosowac odrazu po treningu,mam racje?

Niebylem zadowolony z Sp.80

a przedział cenowy interesuje mnie tak do 150 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
czemu nie byłeś zadowolony z SP 80???

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Bo nie miałem zadnych efektów poniej tylko biegunke i bóle w pod brzuszu,ale chcem dodac ze w tej miejscowości co mieszkam to nieufam zabardzo sprzedawcom tych odzywek,zawsze zamawialem wysyłkowo moze to jaka podroba była.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Bardzo dobrym białkiem jest PRO LONOGATUM BX jezeli masz dostatecznie dużo kasy radze przetestować. Cena sugerowna za 1200g - 100zł. Co SP80 nigdy nie spożywałem więc się nie wypowiem, ale dziwi mnie aż tak ostra reakcja orgnizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
peter13 a na na ile dni starcza PRO LONOGATUM BX 1200g ?
Może mam z wątroba cos nie tak skoro mam takie objawy,miałem tez w 96 roku to samo co po SP.80,tylko ze w tedy miałem odzywke "MLO" Hard Body Gainer 3600
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Jeżeli brałbyś 30g PRO LONOGATUM to wystarczyłoby Ci na 40 porcji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tylko 6 kilogramów...

Następny temat

olimp ARTHROBLOCK -nowość

WHEY premium