SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRIBUSTERON 60/90 , a poped płciowy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
W to cudowne dzialanie HMB u kolegów nie wierz - samo HMB nie mogło dać takich efektów - TO NIEMOŻLIWE
dieta i trening to podstawa, suplementy są tylko suplementami - nie cudownymi środkami które zarzyjesz i już chudniesz - tak sie dzieje tylko na reklamach w TV

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Kompletnie niewiem juz co mam robić pytacie mnie czy nieszkoda mi masy mieśniowej,szkoda mi wlasnie i to mnie dołuje jak sobie pomysle ile miesiecy cwiczylem cięzko i w jakim krótkim czasie zaczeło mi spalać mięśnie jak zaczołem sie odchudzać,ale myslałem ze przy wysokiej intensywnosci ćwiczeń i przy takiej temperaturze ciała jaką mam podczas treningu + HMB GALOMEGA i VITAMINY myslałem ze uda mi sie conajmniej w 4 tygodnie podczas treningów siłowych zrzucić ze 2-3 kg masy tłuszczowej z brzucha,ale to chyba moje marzenia tylko

A co wy nato jak bym sobie jeszcze dokupił do tych suplementów co mam L-KARNITYNE ? były by lepsze efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem powinines zostac przy hmb i postarac sie o wiekszą ilość bialka.Przy 1,5g/ kg mc ciężko bedzie utrzymac mase miesniowa.
Przy braku funduszy proponuje tez zrezygnowac z galomega i dorzucic do diety wiecej tlustych ryb, co przyniesie podobne efekty oraz zwiekszy ilosc bialka w diecie.

Pamietaj iz aminokwasy dzialaja ochronnie na miesni tym bardziej przy duzym deficycie energetycznym.Przy braku energi organizm rozklada aminokwasy z tkanki miesniowej do krwiobiegu.Kiedy wzrasta ich poziom mozg wysyla sygnaly aby ograniczyc rozpad miesni na rzecz spalania tkanki tluszczowej.Oczywiscie straty przez ten czas sa juz dosc wysokie, tak wiec nalezy ograniczac ten proces do minimum.

Mozg nie rozpoznaje czy aminokwasy pochodza z pozywienia czy z miesni, dlatego jesli zapewnimy ich wysoki poziom dieta i odzwykami w krwiobiegu, to otrzymamy dorby efekt antykatabolityczny i jednoczesnie pobudzajacy do spalania tkanki tluszczowej.

Z odzywek polecam wpc naturalne.
Mozesz tez zakupic system protein lub troche tanszy provit.
System protein to bialko serwatki wraz z bialkeim jaja, zas provit to mieszanka bialka jajecznego, sojowego wraz z hydrolizatem serwatkowym.
Obydwie odzywki sa bardzo dobre i najkorzystniejsze do uzupelniania posilkow.


Teraz Twoja dieta :) Sporo wazysz wiec ilosci skladnikow pokarmowych jest dosc spore.

Posilek 1 30/90/10 - 570 kcal
Posilek 2 35/120/5 - 665 kcal - posilek potreningowy
Posiłek 3 30/65/20 - 560 kcal
Posilek 4 30/55/20 - 520 kcal
Posiłek 5 30/60/12 - 470 kcal
Posiłek 6 30/3.5/0.5 - 100 kcal

2885 tak jak chciales :)

tluszcz - 603 kcal
bialko - 750 kcal
weglowodany - 1580 kcal

Ilosc skladnikow sa ok, w przyszlosci mozesz dodac troche bialka, bo przy Tojej wadze zapotrzebowanie bedzie znacznie wieksze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
Eh widze ze Ci strasznie namieszalismy. Musisz sie zdecydowac, ale widze ze teraz jestes bardziej w strone redukcji, dobry wyboor

Jezeli nie masz funduszy zrezygnooj a hmb, przy robieniu rzeźby nie jest potrzebny, ma dosc slabe wlasciwosci pomagajace w spalanie tlooszczu, w praktyce raczej u nikogo nie zauwazalne.

Najlepszym wyjsciem w Twoim przypadku bylaby szybka redukcja tkanki tlooszczowej, prowadzilaby nie tylko do straty zbedego tlooszczu, ale ogoolnej poprawy stanu zdrowia. Nasuwa mi sie mysl PC(ale jest dosc drogie, ma za to duzo wlasciwosci prozdrowotnych),

jezeli nie masz zbytniej kasy na suplementy to radze zrezygnooj z hmb i kup odzywke bialkową(omega - 3 są tanie, a na tkanke tlooszczową dzialają raczej lepiej niz HMB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
L-karnityna abędzie dobrym wyborem jeżeli chodzi o spalanie tłuszczu - jednak musiałbyś pociągnąć ją przez min 2 miesiące w dawkach 1 g dziennie - 2 kaps 45 min przed treningiem i 2x po 1 kaps między posiłkami w dni nietreningowe

Tak czy inaczej - nie unikniesz konieczności zwiększenia ilości białka w diecie jeżeli chcesz zachowć masę

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedna mala dygresja.

Powstrzymalbym sie z takimi skrajnymi osadami, ze cos dziala lub nie dziala.Organizmy roznie reaguja na suplementy i jesli kolega nie bral tego preparatu(Ty rowniez) to niech sprobuje.Mozna mnozyc przyklady gdzie ludzie sa bardzo zadowoleni z tego suplementu jak i takich ktorzy mowia iz nie dziala.

Zreszta tak samo sprawa wyglada z innymi suplami, jak karnityna lub cla na ktorym opieramy sie w znacznym stopniu na teorii.



Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-06-04 08:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
hmb jest zbyt drogie zeby kolega ekspeymentowal, jak nie ma kasy, a omega 3 to 15 zł.

Co do praktyki poprostu wole kupic cos lepszego , a koledzy brali i dzialalo tylko w 1 momencie - powrotu do treningu, normalnie wiekszych rooznic nie bylo (al to tak oftopik, nie chce zadnej dysuksji nie prowadzącej nigdzie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie bedzie, poniewaz niedawno na temat dzialania hmb toczyly sie juz orratorskie dyskusje z ktorych mozna bylo wyciagnac pewne wnioski..

p.s. to chyba ty sie klociles ze mna o to ze hmb dziala z coolbartem :D


Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-06-04 09:00:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Witaj McRaYvEn
Posilek 2 35/120/5 - 665 kcal - posilek potreningowy

to mialem namysli posilek odrazu po treningu jakies weglowodany proste i białko.to taki niemoze byc?

Posilek 2 30/68/13 - 580 kcal - posilek potreningowy

a dopiero 60-90 min po (2) posiłku, posiłek ten co mi napisaleś

Posiłek 3 30/65/20 - 560 kcal itd.

BO TEN POSIŁEK (2) CO MI PODAŁEŚ TO WYGLADA NATO ZE NIEDŁUGO PO TRENINGU MUSZE SPOZYC 60 gramm WEGLOWODANÓW PROSTYCH i ZARAZ PONICH 60 gramm WEGLOWODANÓW ZŁOZONYCH + BIAŁKA i MAŁO TŁUSZCZY.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Musze troche zmian porobic w moim jadłospisie ale mysle ze śniadanie dobrze sobie ułożylem:

2 szklanki mleka (400 ml.) 2% tł. - 204 kcal.
14 łyżek płatków kukurydzianych NESTLE = 60 gramm (dzis w sklepie odmiezaem i ważyłem) - 272 kcal
100 gr.Sera twarogowego chudego - 100 kcal.

Kalorie 575 kcal.

Białko 39 gr
Weglow 80 gr
Tłuszcz 12 gr

McRaYvEn a niemoże być 80 gr.prostych weglowodanow odrazu po treningu a potem posiłek (3)?
Gdzieś tam kiedys wyczytalem że odrazu po treningu żeby uzupełnić zasoby glikogenu należy spożyć od 60-80 gramm weglowodanów prostych.A mam pytanie jedno czy jak odrazu po treningu spozywa sie białko to ono niezostaje spalone?

mój posiłek po treningu:

100 gr.kaszki Bobovita = 8 łyzek stolowych - 429 kcal
200 ml.mleka 2% tł.- 102 kcal
100 gr sera twarogowego chudego - 100 kcal

Kalorie 631 kcal.

Białko - 40 gr.
węglow - 80.5 gr.
tłuszc - 16 gr.

Czy powinienem pic takie tluste 2% mleko czy lepiej Mleko o zawartości 0.5% tłuszczu?

A czasami nie zaduzo białka mam w tych 2 posiłkach? bo podobno organizm niemoze wchłonąć powyzej 30 gram białka i reszta sie odkłada,prawda?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tylko 6 kilogramów...

Następny temat

olimp ARTHROBLOCK -nowość

WHEY premium