SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRIBUSTERON 90,ZMA,TAURYNA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6108
Witam! Właśnie dzisiaj otrzymałem przesyłkę z suplami OLIMPA. Mam pytanie odnośnie tego w jaki sposób rozłożyć w ciągu dnia spożywanie ZMA, TRIBUSTERON 90 i TAURYNE ? A drugie pytanie czy GLUKOZAMINE warto spożywać w trakcie takiego nazwijmy to cyklu z wyżej wymienionymi środkami czy może zaczekać do zakończenia? Dodam, że ćwiczę około 4 lat i jak do tej pory nie bawiłem się z tego typu wynalazkami Pozdrawiam i z góry dzięki za wszelką pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nic nie mowilem iz nie wierze, wiec mi tego nie przypisuj.
Poprostu chcialem sie dowiedziec skad jest ten cytat i tyle.


Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-10 18:23:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Glukozaminę warto spożywać cały czas (nawet profilaktycznie) jeśli ma się problemy ze stawami. Jeżeli zamierzasz trenować na tym zestawie i czujesz że z Twoimi stawami może być niewesoło ( jeżeli dawały o sobie znać wcześniej) to nie ma na co czekać z Glukozaminą - lepiej zapobiegać kontuzjom niż je potem długo leczyć


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH. "

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Tauryna - 2 kaps. rano 20 min przed śniadaniem i 2 po treningu.
Tribusteron - 2 kaps. rano 20 min przed śniadaniem i 1-2 przed snem.
ZMA - 3 kapsułki przed snem.

Glukozamina wspomaga stawy. Warto ją stosować przy cięższym treningu lub gdy jesteśmy narażeni na takowe urazy(gry zespołowe). Również w leczeniu.
Jeśli nie masz takich potrzeb, przeznacz fundusze na inny cel.

Moderator w dziale OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6108
A jeszcze pytanko odnośnie kreatyny, aktualnie jestem w trakcie 4 tygodnia spożywania jej, czy z zestawem z tematu poczekać do zakończenia przyjmowania kreatyny czy wskoczyć teraz już z resztą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6108
Czekam również na informację w jakich ilościach przyjmować GLUKOZAMINĘ, chciałbym ponownie wspomóc się nią w odstępach ok 6 miesięcznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Z zestawem poczekaj do zakończenia cyklu kretki lub zacznij go stosować na parę dni przed zakończeniem cyklu

Glukozamina - ja chwalę sobie dawki 3 kaps/dzień, 2 jakoś mi nie podchodziły. Biorę już z 2 miesiące i jest dobrze


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH. "

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6108
BYK jakoś korci mnie żeby z zestawu zacząć korzystać już teraz Czy mimo to faktycznie zdeydowanie lepiej bym wyszedł gdybym poczekał do zakończenia przyjmowania kreatyny czy jednak można zaryzykować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ja bym radził poczekać - przez tydzień po odstawieniu jeszcze kretka będzie na ciebie działać - potem zacznie działać nowy zestaw i nie powinieneś zauważyć spodku formy po odstawieniu kreatyny

Lepsze długotrwałe cykle bez gwałtownych spadków formy niż krótkie okresy super działania a po nich zjazdy

Jak bierzesz kretkę - po ile g??? z nasycaniem czy bez???


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH. "

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak BYK lepiej czekac skonczysz kreatyne i potem zaatakujesz nowym cyklem.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6108
Co do pytania o kreatynę to biorę ją bez fazy nasycenia, dwa razy dziennie o różnych porach w porcjach ok. 3-4 gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
Tauryne mozesz odrazu dołączyc, tt i zma poczekaj pod sam koniec cyklu, albo tuz po jego zakonczeniu(lepiej po koniec cyklu, wieksza ilosc testoeteronu bedzie wtedy dostępna dla budowy miesni, gdy bedzie kreta działac)

Życie jest za krótkie by być małym.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka na mase i ostry trening

Następny temat

Dzieki:)

WHEY premium