SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING NA OGROMNE BARKI (ARMATNIE KULE) ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 562
Witam
Moze najpierw powiem cos o sobie ;)
Mam lat 18 na silke chodze systematycznie 3 lata
175cm w zrostu i 75kg wagi
Jak bym nie robil treningu zawsze idzie mi powoli masa a rzezba super.
Mam kolege ktory jest zbudowany bardzo podobnie jak ja ale jedna partia roznimy sie bardzo sa to BARKI !!! a jak kazdy wie BARKI robia ogromne wrazanie kiedy sa wielkie:) i teraz pytanie czy zna moze ktos jakis plan na okreslony czas z okreslonymi cwiczeniami odstepami czasowymi itp zeby zrobic wielkie bary ??? :) jesli bedzie trzeba bede robic codziennie:) acha i jeszcze jedno przod barkow mam bardzo dobrze rozbudowany gorzej z tylem :( wiec moze sa jakies cwiczenia ktore rozbuduja mi lepiej pyl barkow :)
Pozro 600

Simon pakiernia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
na tyl barkow
podciaganie sztangi wzdluz tylowia do gornej czesci brzucha

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
" Jak bym nie robil treningu zawsze idzie mi powoli masa a rzezba super. " - to raczej wina diety a nie złego treningu.

a na tył barków możesz sprobowac tez wznosów sztangielek w opadzie tułowia

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
z bokiem pewnie także nie jest najlepiej...

spróbuj zaczynac trening od unoszenia sztangielek w opadzie 12-10-8-6 -staraj sie nie opuszczać hantelek zbyt nisko, także nie unoś powyżej linii tułowia.

nastepne ćw. możesz zrobić to, które już kolega zasugerował- tzn. unoszenie sztangi wzdłuż tułowia- do górnej części brzucha- uchwyt jednak nieco szerszy niż szer. barków 2 x 8 powinno wystarczyć.

następnie unoszenie ramion bokiem w górę- stojąc- 12-10-8-6- zakres ruchu podobny jak w ćw. pierwszym - z tym, że oczywiście już nie do linii tułowia lecz linii barków/w każdym z nich kciuk staraj sie mieć nie wyżej niż przeciwna krawędź dłoni/- ruch powinienm przypominać wznoszenie ramion do góry jakby z równoczesnym odpychaniem ciężaru od siebie.

ostatnim ćwiczeniem jest wyciskanie zza karku- w tym wypadku tylko 2-3 serie po 8 powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
Ja bym Ci proponował ten trening:
https://www.sfd.pl/Alternatywa_dla_naramiennych-t273328.html
tylko mówie że ten trening to hardcore, ale jak Ci po tym barki nie urosną to po niczym chyba Ci nie urosną:)
pozdrawiam:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
apokalipsa - ja bym wspomniał o stopniowym przeciążaniu mięśni, bo to jest klucz do przyrostów.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no, nie wspomanialem bo to raczej oczywiste.
trzeba stopniowac obciazenia- trening nie może byc jednostajny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no, nie wspomanialem bo to raczej oczywiste.
trzeba stopniowac obciazenia- trening nie może byc jednostajny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czyzby to biceps??

Następny temat

Pomoc :)

WHEY premium