SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRAIN AS HARD AS YOU CAN-METAMORFOZA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
moge dostac link na jakiej modyfikacji j/nj bazowales? bo ja czytalem o troche innej wersji z treningiem wieczornym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1221
z tego co ja wyczytałem(choć moge sie mylić)nie ważne kiedy robi sie trening dużo osób tu na forum robi trening rano na czczo(oprocz bcaa) i dopiero później zaczyna uczte....W dziale olimp jak robią tego testy stwierdzają że lepiej im sie tak ćwiczy.
Mi poprostu poranny trening(tzn koło 12) pasuje bo aczynam jeść po 11 i kończe po 19
Jak teraz oceniasz mój plan aerobówi diety jest troche lepiej?

Wielki powrót.... Teraz może być tylko lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
jak dla mnie masakra te aeroby, PePoNeNt pisze że spokojnie z aero a ty taką ilość chcesz dać xD przetrenujesz się..

J/NJ też testuje, polecam wszystko w 3 posiłkach zmieścić.


1-posiłek 240 g jajecznicy+warzywa
2posiłek- 150g kury+50g makaronu+warzywa
3posiłek- 150g kury+50g makaronu+warzywa
4 posiłek- 100 g kury+wearzywa
5 posiłek-twaróg przed senem

czyli
1. ~~240kcal
2. ~~350kcal
3. ~~350kcal
4. ~~100kcal
5. ~~200kcal?

to tak na oko podliczone
czyli ile? ~~1240kcal mogłoby być nawet 1700 a i tak było by dużo za mało..masz te 173cm to bilans większy musi być, a na takim metabolizmu nie rozkręcisz..do tego zdrowych tłuszczy nie ma, tutaj nie jestem pweien, ale sama omega3 nie starczy, bilans np podbji zdrowymi tłuszczami tj. orzechy włoskie, oliwa z oliwek, olej lniany. moja rada, podlicz zapotrzebowanie, ułóż diete pod te zapotrzebowanie i powodzenia



Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-05-30 12:17:52

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-05-30 12:19:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1221
POSIŁEK POTRENINGOWY



Boksero masz faktycznie racje bo źle to troche nap[isałem....do warzyw robie na chudym jogurcier(o% tłuszczu co daje dodatkowe kalorie ale nie z syfów konkretnie)+mam mniejszą ilość węgli ponieważ zostawiam je na małe dodatki takie jak troche ketchupu,ponieważ samego makaronu nie tkne...dosyć często dorzucam orzechy do sałatek i tym sposobem zbiera sie dodatkowe kalorie:)zobaczymy po tym tygodniu jak ruszy i wtedy najwyżej dołoże.LUBIE EKSPERYMENTOWAĆ



Zmieniony przez - limper w dniu 2011-05-30 14:35:21

Wielki powrót.... Teraz może być tylko lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no tak ale to co wymieniłeś to nie dużo.. 100g keczupu to 100kcal mniej więcej, orzechy, no fajnie fajnie że dorzucasz, ale 50g włoskich to ~~310kcal czyli też nie duzo, a cena jest spora tych włoskich no więć masz moze te 1700kcal, tylko że to dalej za mało...

co do eksperymenntowania, rozumiem, ale lepiej zacząć wyżej, i mieć z czego ciąć i wogóle ciąć niż zaczynać nisko i podbijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1221
no +jakas oliwa z oliwek do smażenia do sałatek itp i sie pozbiera:)no mówie zobacze jak będzie po tym tygodniu..bo waga w niedziel 93,4 ale faktt faktem za ostro pochlałem.....teraz przerwa na miesiąc

Wielki powrót.... Teraz może być tylko lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1221
na większej ilości posiłków czuje sie zdecydowanie lepiej:)teraz zjadłem przed treningowy i zaraz na siłke

Wielki powrót.... Teraz może być tylko lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1221
na większej ilości posiłków jest dużo lepiej wogóle mnie nie ciągnie do słodyczy itp:)w niedziele będe sie ważył to zobaczymy co i jak

Wielki powrót.... Teraz może być tylko lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1221
dzisiejszy dzień spełnionuy na 100% no może oprócz małego czita w postaci loda(ale takiego mini)wkońcu dzień dziecka:)ide spać by maleć;)

Wielki powrót.... Teraz może być tylko lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1221
jutro ważenie zobazymy zy pójdzie:)cały tydzień pilnowałem diety:)

Wielki powrót.... Teraz może być tylko lepiej

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dla 45-latka

Następny temat

Rzut kula- trenowac czy nie?

WHEY premium