SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TKD

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15750
Mam pewne nurtujace mnie pytanie,przeszukalem troche tematow w wyszukiwarce i przeczytalem sporo postow qazara odnosnie tej diety i nadal jednego nie rozumiem. Jest to zmodyfikowana dieta CKD stmyze mozna tzn w sumie nalezy dostarczyc wegle przed i po treningu...i teraz moje pytanie...a co ze sniadaniem z rana po wstaniu?posilek ma byc tluszczowy?oraz jeszcze jedno pyt. qaz pisal ze wegle 30min przed treningiem ale w jakiej formie te wegle?carbo?(po treningu na 100% bym zapodawal carbo ale nie wiem co ze sniadaniem i w sumie nie mam pewnosci jakie wegle i czy napewno 30min przed treningiem jakies zapodawac.).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
to wyglada tak ze jesz w dni treningowe do 30g ww w ciagu dnia i okolo 100g ww okolo trenigowo (mzoe to byc carbo,glukoza,lub miod czy jablko z glukoza np. ) a reszta normalnie jak na ckd ,natomiast w nei trenignowe mozesz jesc okolo 30-80g ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15750
Czyli jakby nie patrzec dieta TKD moze byc modyfikowalna dieta w sensie ze mozna na niej robic i mase i rzezbe praktycznie w kazdej chwili(masa = zapotrzebowanie kaloryczne +600-800kalori powyzej zapotrzebowania z tluszczy naturalnie,30-100gram w nietreningowe,2xpo50gram wegli w treningowe w okolicach treningow oraz rzezba= -300-500kalori ponizej zapotrzebowania,wegle w nietreninowe 30-100gram,w treningowe okolo treningu 2x50gram),dobrze prawie :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
tak to mozliwe ale ja widze inene zaptrywanie 100g ww w ciagu dnia i drugie 100g okolo trenigowo ,co wyklucza ketoze bo tak jak wiadomo nie jest optymalna do budowania miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15750
Cholera przeczytalem 5x to co napisales i chyba nie zrozumialem do konca,jest mozliwosc budowania miesni w opariu o TKD ale z bilansem zwyzkowym czy nie ? {Przykladowy rokzlad posilkow wygladalby mniejwiecej tak (mowie o budowaniu masy):

treningowe
- z rana 75gram platkow owsianych+pol kostki twarogu chudego
- 3 posilki z max.iloscia tluszczy roslinnych(filety z kurczaka z surowkami warzywnymi z b.duza iloscia oliwy)
- 30min przed treningiem 50gram carbo
- po treningu 50gram carbo i jakis produkt bialkowy

nietrenignowe
- z rana 75gram platkow owsianych+pol kostki twarogu chudego
- 4 posilki z max iloscia tluszczy roslinnych(filety z kurczaka z surowkami warzywnymi z b.duza iloscia oliwy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1845
TKD nie jest raczej na masę. Optymalnie byłoby jak 30 minut przed treningiem zjesz 50g węgli i póżniej przed samym treningiem lub w trakcie następne 50 g. Wtedy wracasz do ketozy po treningu i takie były założenia diety czyli redukcja przy intensywnym treningu skd nie daje takiej możliwości. Ale w TKD chodzi o redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15750
A ja wlasnie tak gdybam i wydaje mi sie ze to moje zmodyfikowane TKD nie jest przypadkowo dieta low carb na mase...czyz nie :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
tak mzoan powiedziec acz nie do konca jest to smao tkd tto porpostu skd w zuconya suplemenatcja okolo trenigowa ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1845
Qazar nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale Destiny ma 75g płatków owsianych na śniadanie i chyba dlatego sugeruje, że jego dieta to low carb na masę. Też tego nie zauważyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15750
+ jakies skromne wegle przy surowkach warzywnych...w sumie w nietreningowe byloby ok.110gram wegli a w treningowe ok.200(chyba ze by te platki z rana odjac ale jakos nie mam pewnosci czy by likdiwidowac wegle z tych okolic).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lody sa niezdrowe??

Następny temat

Dzień przejścia na carb-up CHECK IT :D

WHEY premium