SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Swolen + KA by hbk pods.str.12/13

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Ciezary, na jakich cwiczysz sa imo godne pozazdroszczenia.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Zgadzam się.
Sylwetka nie prezentuję się jakoś szczególnie potężnie,
a, mimo to, bardzo silny jesteś. To duży plus i pomaga w budowaniu masy.

Nieźle Ci idzie i dobrze się czyta Twoje posty.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
W czasie cyklu staram się zwiększać intensywność jak tylko sie da.
Przyjąłem taką samą metodę jak na swoim pierwszym cyklu z mono, tzn. trening do ostatka sił i jedno powtórzenie dłużej, wszystko wykonywane w dość szybkim tempie ( ostatnie powtórzenia są już oszukane, oczywiście tam gdzie się da oszukać, bo np. w ciągach to nie za bardzo).
Taki sposób trenowania najlepiej mi służy pod względem wzrostu siły, ale gdybym chciał trenować masowo, to musiałbym jednak nieco zredukować ciężary.
Najważniejsze, że odzyskałem entuzjazm do 100-procentowego wysiłku w trakcie treningów.(wczoraj np. z ostatnim powtórzeniem wyciskania sztangielek walczyłem chyba z 10 sekund zanim wyprostowałem ręce, myślałem już, że mi głowa wybuchnie na szczęście jednak tak się nie stało

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
"wczoraj np. z ostatnim powtórzeniem wyciskania sztangielek walczyłem chyba z 10 sekund zanim wyprostowałem ręce."-> Lubie takie fighterskie podejscie. Szkoda, ze na silce, to nie jest najwazniejsze.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Dzisiaj jak zwykle w poniedziałki katowałem nogi i wprost nie mogę się nadziwić, szczególnie przysiadami. Po zrobieniu trzech serii po 4 powt. na 130kg dołożyłem tradycyjnie już w ostatniej serii symboliczne 2,5kg i co? i zrobiłem na 132,5kg sześć powtórzeń!
Jak to tłumaczyć? nie wiem. Być może wcześniej zbyt asekuracyjnie dobierałem ciężar, ale z drugiej strony jak w piątek robiłem w seriach po 6 powt. na ciężarze 120kg wcale nie było mi za lekko.
Tak czy inaczej jestem bardzo rad z tego powodu

Dzisiejszy trening:

Przysiady: 3x4x130kg i 6x132,5kg
Wypychanie na suwnicy: 4x6x235kg
Prostowanie nóg na maszynie: 4x8x132kg
Uginanie nóg na maszynie: 4x7x61kg
Wspięcia na palce na jednej nodze: 4x20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Nic nowego dzisiaj nie napiszę. Przecież to się zaczyna robić schematyczne jak brazylijska telenowela
Ale fakty są takie, jakie są i cholernie mnie to cieszy.

Kolejny świetny trening:

Wyciskanie na płaskiej: 3x4x102,5kg i 4x105kg
Wyciskanie na skosie: 4x6x77,5kg
Wyciskanie wąsko: 4x6x80kg
Pompki na poręczach: 4x6x24kg
Uginanie przedramienia ze sztangielką: 4x6x24kg

Krótko mówiąc idzie jak burza

Zmieniony przez - HBK w dniu 2007-01-23 20:28:20

Zmieniony przez - HBK w dniu 2007-01-23 20:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
swole bardzo dobry a tylko slysze tu xpand i xpand

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Prawdopodobnie jest to kwestia ceny, bo za jednego Swolena można kupić 2xXP. Mimo to na dzień dzisiejszy, gdyby ktoś proponował mi zamianę Swolena na dwa XP z pewnością bym tego nie zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Przez tą cholerną zimę dotarcie na siłownie zajęło mi dzisiaj ponad godzinę, podróz odbywała się trzema autobusami plus ostatnie dwa przystanki na piechotę. Wku*****y więc byłem nieprzeciętnie.

Trening znów do przodu, choć w uzupełniajacych ćwiczeniach już wymiękałem, bo ciągi wycisnęły ze mnie prawie całą energię.

Martwy ciąg: 3x4x180kg i 3x182,5kg
Skłony ze sztangą: 4x8x105kg
Podciąganie na drążku: 2x9 i 2x7
Wiosłowanie sztangą: 2x8x85kg i 2x7x85kg
Spięcia mięśni brzucha: 3x10x60kg

Z treningu jestem całkiem zadowolony, ale naprawdę wycisnął ze mnie resztki energii i nie mam siły na nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
HBK ale masz chociaż ogrzewaną siłkę?? Ja idę w sobotę na survival Bez ogrzewania zaczynają się treningi nie tylko siłowe ale i psychiczne, bo miło i ciepło nie będzie. Ach ta zima Widzę, że osiągi do przodu i zadowolony, fajnie.

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO brać po 7 miesiącach..??

Następny temat

odzywki MUSCLE-TECH-nitrotech i celltech-co sadzicie

WHEY premium