SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Swolen + KA by hbk pods.str.12/13

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610


porcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610


Gratisowy bajer od Syntraxa w postaci hand grips (na początku myślałem, że to podstawki pod piwo)

Zmieniony przez - HBK w dniu 2007-01-08 19:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
A tak oto wyglądał dzisiejszy trening:

Przysiady: 4x4x125kg
Wypychanie na suwnicy: 4x6x215kg
Prostowanie nóg na maszynie: 4x6x132kg
Uginanie nóg na maszynie: 4x7x56kg
Wspięcia na palce na jednej nodze: 4x20

Ćwiczenia uzupełniające począwszy od prostowania nóg robiłem z dosyć krótkimi przerwami (spieszyło mi się) w wyniku czego czworogłowe tak sobie napompowałem, że na pewien czas zanikły mi kolana
Generalnie z treningu jestem zadowolony bo wykonałem go zgodnie z założeniami ze sporą intensywnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
I tak trzymaj Twardo do końca testu dając z siebie jak najwięcej

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
to do czego sa te podstawki pod kufel w koncu?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Fakt miarka spora, ale w końcu porcja ma 37g.
Z tego co wydedukowałem te podstawki służą do chwytania przez nie sztangi (są wykonane z pianki jakby co) chociaż do końca jeszcze nie jestem tego pewien, być może znajdę dla nich jakies inne zastosowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Dzisiejszy trening znów spowodował, że trafia mnie szlag, a to z powodu dreptania w miejscu od niemal 3 miesięcy pod względem klaty.
O ile w pozostałych bojach odnotowałem pewne postepy w tym okresie to wyciskanie stoi w miejscu i ani myśli ruszyć.
W obliczu tego faktu po dzisiejszej rozmowie z trenerem doszedłem do wniosku, że niezbędne bedą zmiany w treningu tej grupy. Jeszcze nie do końca wiem co dla mnie wymyśli, ale prawdopodobnie bedzie to trening priorytetowy 3 razy w tygodniu.
Pewnie wejdę na ten nowy system od nastepnego tygodnia, jeśli chodzi o trening nóg i grzbietu to raczej bedę się starał zeby nic nie zmieniać, a jesli już to tylko w niewielkim stopniu. Muszę jak najszybciej przełamać tą stagnację i nie mam zamiaru liczyć w tej materii tylko na działanie supli.
Jak bedę juz znał rozpiske to oczywiście ja zamieszczę.

dzisiejszy trening:

Wyciskanie na płaskiej: 4x4x100kg (w 3-ciej i 4-tej serii ost powt. z pomocą)
Wyciskanie na skosie: 4x6x75
Wyciskanie wąsko: 4x6x75
Pompki na poręczach: 4x6 (podwieszone 20kg)
Uginanie przedramienia ze sztangielką opartą o wew. część uda: 4x6x22kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
sog za nogi masz niezle

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO brać po 7 miesiącach..??

Następny temat

odzywki MUSCLE-TECH-nitrotech i celltech-co sadzicie

WHEY premium