SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Swolen + KA by hbk pods.str.12/13

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ladnie ciezary, temat ciagle sledze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
KingCold: w poniedziałki, wtorki i czwartki ćwiczę na ogrzewanej, której minusem jest czasochłonny dojazd, a w piątki i soboty na własnej nieogrzewanej, ale ma ten plus że znajduje się ona trzy piętra niżej i nie muszę tłuc się autobusami

BPL-G : miło mi to słyszeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Dzisiejszy trening szedł dosyć ciężko, bo samopoczucie mam dzisiaj nienajlepsze, ale pomimo tego zrealizowałem go zgodnie z planem, a w przysiadzie nawet zwiększyłem odrobinę ciężar.

Przysiad: 4x6x122kg
Wyciskanie na płaskiej: 4x6x92kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Widze, ze towar sie rozkreca na dobre. Powodzenia i jedziesz dalej!

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
No ja dziś na nieogrzewanej ćwiczyłem i jest nieźle Myślałem, że będzie dużo chłodniej.

Jednym słowem ćwiczysz czasami w piwnicy blokowej??

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
KingCold : tak, jest to bardzo przytulna piwnica w bloku
Jak się człowiek nie obija na siłowni to i w temp. 10 stopni jest ciepło (nawet się spocić można).
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
No to, że spocić wiadomo I to całkiem obficie Dziś po przysiadach to ehh Bezrękawnik musiałem zdjąć

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Dzisiejszy trening trochę zmieniłem w porównaniu do poprzednich sobotnich, bo zamiast wyciskania sztangielek zrobiłem wyciskanie sztangi na barki.

Wyciskanie sztangi z przodu stojąc: 8/8/8 (72kg) i 3x84kg (w ostatniej serii przedobrzyłem i musiałem zdrowo pomóc sobie nogami)
Unoszenie sztangielek bokiem: 7/7/7 (po 18kg)
Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie: 7/7/7 (po 18kg)
Francuskie wyciskanie sztangielki: 7/7/7/7 (22kg)
Uginanie przedramion ze sztangą: 9/9/9/8 (48kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
W dzisiejszym treningu zrezygnowałem z wypychania na suwnicy, a zamiast tego zrobiłem dwie serie przysiadów więcej.

Przysiady: 6x4x135kg
Prostowanie nóg na maszynie: 4x8x132kg
Uginanie nóg na maszynie: 2x8x61kg i 2x7x61kg
Wspięcia na palce na jednej nodze: 4x20

Jutrzejszy trening z przyczyn niezależnych ode mnie muszę przełożyć na środę co pociągnie za sobą małe przetasowania w rozkładzie dalszych treningów w tym tygodniu i bardzo możliwe, że również w przyszłym będą podobne zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Dzisiejszy trening:

Wyciskanie na płaskiej: 4x4x105kg
Wyciskanie na skosie: 4x6x77,5kg
Wyciskanie wąsko: 3x6x82,5kg i 5x82,5kg
Pompki na poręczach: 4x7 (podwieszone 24kg)
Uginanie przedramienia ze sztangielką (łokieć oparty o udo): 2x7x24kg i 2x6x24kg

Postęp juz nieco mniejszy niż w ubiegłym tygodniu, ale jednak do przodu.
W wyciskaniu na płaskiej niestety nie byłem już w stanie dołożyć na ostatnią serię tradycyjnego 2,5kg. Mam jednak nadzieję, że do końca cyklu uda mi się zanotować jeszcze jakiś postęp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO brać po 7 miesiącach..??

Następny temat

odzywki MUSCLE-TECH-nitrotech i celltech-co sadzicie

WHEY premium