SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Hi Tec Creasteron i whey C-6-drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
wysoko poprzeczke zawiesiłeś co do oczekiwań względem supli, a przecież suple są tylko dodatkiem do diety, a nie podstawowym budulcem masy/siły

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kuba_n
wysoko poprzeczke zawiesiłeś co do oczekiwań względem supli, a przecież suple są tylko dodatkiem do diety, a nie podstawowym budulcem masy/siły

Kuba to nie ja zawiesiłem tą poprzeczkę tylko producent(sponsor),oczekiwania co do wagi zaniżyłem o połowę względem opisu bo tylko 2,5 kg bo my nie mamy 6tygodni a jedynie 4 i pół,a co do siły to masz rację zawyżyłem bo teraz robię 5x setką to 10x to byłby wzrost o 100% :),ale zobaczymy jak będzie szła waga to siła też,może nie uda się 10x ale może 8x100?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
RedAlert
Z tą siłą to chodziło mi o to że Ja ważąc na masie prawie 100 kg używam niewiele większych ciężarów. Także szacun.

Dzięki,a Ty chyba zbytnio się nie wysilałeś jak ważyłeś setkę i stosowałeś ciężary niewiele większe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
U Gwida w temacie pojawił się temat mleka,generalnie używałem tylko troszeczkę do kawy,ale teraz w czasie testu zacząłem używać do białka Whey c-6 tak jak jest we wskazaniach,chcę go(test) przeprowadzić jak najbardziej obiektywnie więc stosuje się do zaleceń i rozpuszczam w mleku 0,5% tłuszczu.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-10-11 11:45:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
próbowałem z 0,5% ale smakowało jak woda, musiałem przejść an 1,5%.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzisiaj już przyjąłem 2 porcje białka Whej c-6 przed treningiem i w domu po treningu.
Trening nogi i barki
Nogi robię tylko dla spokoju sumienia jedno ćwiczenie wypychanie na suwnicy skośnej serii nie liczę,tak długo aż mi się odechce.
Później barki w zasadzie też jedno ćwiczenie ze względu na kontuzję ale zmodyfikowane - unoszenie ramion z hantlami w opadzie (tylne),a w miarę utraty sił prostuje się i przechodzę do unoszenie ramion bokiem(boczne)
hantle 7kg serii też nie liczę ilość powtórzeń w serii od 15 na początku później w miarę zmęczenia mniej.
Po treningu na siłce oczywiście Creasteron.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-10-11 17:50:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W weekend leniuchowałem,dzisiaj z rana nie dałem rady wypić całej porcji Creasteronu chyba jeszcze żołądek nie strawił mi wczorajszej kolacji :)
Gwid pisał na swoim wątku że jest głodny,ja odwrotnie nie mam kiedy być w takim stanie bo jem normalne żarcie i między posiłkami suple,czasem to nawet jestem przesycony i nie mam ochoty na jedzenie.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-10-13 20:54:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ja ci powiem że żeby zachować bilans kalorii musiałem zrezygnować z materialnego pokarmu na poczet chemii i jakoś tak chodzę głodny:/

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Gwid
ja ci powiem że żeby zachować bilans kalorii musiałem zrezygnować z materialnego pokarmu na poczet chemii i jakoś tak chodzę głodny:/

Bo suplementami nie najesz się tylko zapełnisz żołądek na pewien czas,ja nie muszę uważać na kalorie,nie liczę ich i jem co chcę i kiedy chcę.
Co do supli to Whey c-6 pisze że stosować od 1 do trzech razy dziennie wiec tu masz możliwość rezygnacji z 1 lub 2 porcji i zjedzenia czegoś normalnego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ZROBIC SZPAGAT I NIE TYLKO

Następny temat

TEST Hi-Tec Creasteron i whey C6 -RedAlert-

WHEY premium