SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Beta Bolic - pitbull61

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
coś musi być nie tak skoro pitbull sie tak długo nie wpisuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3821
nerki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
dajcie tez spokoj z takimi komentarzami nie musial sobie jeszcze zrobic krzywdy przez taka diete ... ale moze tylko nie zauwazyl znacznych efektow... mysle ze taka dieta mega wysoko bialkowa moze negatywnie wplynac na zdrowie ale tez nie po miesiacu ...
chyba kazdy ma swoj rozum jezeli wiele osob pisalo (miedzy innymi ja) ze to nie ma sensu walic w siebie 5g bialka/kg a kolega chce takiej diety wiec pozostaje zyczyc powodzenia i unikniecie problemow ze zdrowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3821
ok, czekam z ciekawoscia na ifno od pitbulla ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no po dluzszym czasie opisze nam dzialanie swojej diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Panowie, wszystko ze mną w porządku, no prawie...

Sorry za przerwę w wypiskach, ale dopadło mnie choróbsko (przeziębienie) i od początku tyg nie trenuję niestety wogóle.

Mam kilka zaległych wypisek, więc wrzucę dziś napewno..

Co do dużej ilości białka, to czuję się zayebiście przy takiej podaży i nie mi nie dolega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Z 20 marca fota zrobiona na szybko z rańca..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
szczere zdanie teraz poznasz ... wiec musi byc za duzop tego bialka (nie cale jesst przyswojone i sie odklada) ..
no ale skoro czujesz sie zaje... i dieta ci mega lezy to chyba nie ma co zmieniac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Zdaję sobie sprawę Tomku, że fat też sie odklada, ale jak pisałem na samym początku moim celem jest masa bez kompromisów, więc brałem to pod uwagę i się tym nie zamartwiam, bo wiem, że zrzucę wszystko w 3 miechy ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Supreme mass builder

Następny temat

Przeczytaj, może właśnie Ciebie szukamy!

WHEY premium