SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: W pogoni za MASĄ (bailbong) - pods. str. 21!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281



cykl hmm pare razy mono 3-4
jablczan 2razy
i pierwszy raz stack nie licząc cell pumba BX bo to dla mnie jablczan

no w bebzon poszlo sporo widze po spodniach ale nie przejmuje sie tym to tez nie tylko tluszcz ale wydety brzych tak mam przy takiej ilosci jedzenia jak bym przez 2 dni zmniejszyl ilosc jedzenia dosc mocno to odrazu by spadlo pare cm no a tluszcz to wiadomo trzeba bedzie go wyciac ale to dopiero na kwiecien - maj z redukcja ogolnie problemu nie mam wystarczy jem 5x dziennie normalnie ok 2800-3000kcal i leci fat niesamowicie nie ma to tamto Ektomorfik


prosze o dopisanie do tematu pods. str. 21

Zmieniony przez - bailbong w dniu 2010-11-30 19:36:26

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
No skoro tak, to fatem pewnie nie musisz sie tak przejmowac - powodzenia w dalszych treningach i budowaniu formy!!:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11723
jest dobrze widac progress a to jest najwaazniejsze w tym naszym sporcie 3 maj soga za test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
lukasz dzieki no fatu nigdy niemialem chce sie nim troche nacieszyc do wakacji pozniej bede ten bebzon wspominal hah
graczes dzieki ciesze sie ze cos widac na fotkach ciezko o to
lepiej jak sie po jakism czasie kogos spotka bo foty nie oddaja wszystkiego.

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
siemka, daje soga za test :D

musze jednak przyznac ze nie widze jakiejs duzej roznicy, moze plecy i nogi troche.
moim ztdaniem utuczyles sie, sorry ale mowie prawde, brzuch ci sporo urusl, a ciezko mi uwiezyc ze to tylko 85 cm przy wzroscie 172 i wadze 79 kg.
moze mam malo wpisow ale troche pojecia kuz mam.

moim zdaniem za bardzo sie skupiles na diecie zamiast na treningu, moim zdaniem za mmalo.

mimo to fajny test, sledzilem i dzieki ze taki zrobiles
pozdrawiam yoboo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
w brzuch poszło i to ładnie dla mnie wyglądasz na endo a nie na ekto może na rl to inaczej wygląda. mogłeś dopisać ile siła poszłą na jakich ćwiczeniach ale mniej wiecej sam sobie znalazłem, sog za to że chciało Ci sie to robic bo będe mógł porównać ze sobą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Progres w plegarach i bicu zauważalny gołym okiem bez mierzenia dobrze jest bailbong, jaki masz wzrost?bo ważysz mniej niż ja (nawet sporo)a masa podobna gratuluje efektów

PS: jeśli poprawi ci to humor ja też nie dojde do 40 w bicu

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23761
no teścik sie udał chyba nie ? teraz jest zima to sie masuje i chvj ze tam podlewa fatem ale jest za to drugi okres w którym sie robi redukcje więc jest ok masuj dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
Jak wygladam jak endo to spoko hahah
jak bys wpieprzal po 500-800kcal wiecej niz potrzebujesz to nawet najwiekszego EKTO zaleje


przez pare lat wygladalem jak najchudszy szczypior
po ok 3 latach w te wakacje 2010 wygladalem tak jak na tej zamieszczonej przezemnie focie...
az sie wk***ilem i postanowilem ze obojetnie czy z fatem czy nie ma iść do przodu i teraz jade ciagle na masowkach i zalewa ładnie ale i mięcho idzie

dlatego jak tutaj ktos napisal nie przejmuje sie na wakacje bedzie wycinki 1-2 miesiace i będzie ładna definicja bo z tym nie mam problemu. poozdr.

dzieki darioman za pocieszenie
ale wolal bym zeby chociaz jeden do tego doszedl
a wzrost to tylko 172





\

Zmieniony przez - bailbong w dniu 2010-12-01 15:46:07

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
No ładnie podłapałeś ;)
Z tym że tak jak wyżej już pisali wycinac trzeba będzie dośc ostro bo zalało ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA - wybór.

Następny temat

jaka kreatyna w usa

WHEY premium