SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: "SIŁA bez kreatyny" by HERNEGILD pods.str.29

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ooo siemka Hern
Powodzenia w tescie ,napewno bede wpadal

Co do leucyny prosto do geby w sumie tez nie polecam , proszek ma zbyt puszysta postac , bedziesz musial przepic cholernie duza iloscia wody i bedzie Cie wkurzalo ze zostaje miedzy zebami jeszcze
Ja proprostu dawalem do czegos proch zalewalem minimalna iloscia prochu mieszalem troche i jazda , pozniej mala dolewka o jazda z resztkami

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Dzień 1 (treningowy)

Tak jak już wielokrotnie dziś pisałem dzień cały na budowie, z przerwą po południu kiedy to do domu na obiad przyjechałem. Posiłków trzymałem się wg rozpiski, jednak zdarzyło mi się też kilka kanapek z kiełbasą, żebym miał POWER do wożenia taczek z piaskiem i betonem

Suple zjedzone wg schematu
Kilka uwag odnośnie niektórych preparatów:
-PrimalEAA strasznie toxyczny zapach, jednak smak całkiem przyjemny (jak na aminokwasy)
-Leviathan- 2 kaps z rana fajnie mnie pobudziło, ale towarzyszyło mi do południa straszne uczucie suchości w ustach, kaps przed treningowy trochę pobudził i wywołał dosyć sporą potliwość

Trening (dziś zredukowana wersja i dodatkowo zamieniłem klatkę z nogami, gdyż dziś nie miałbym wystarczająco siły, żeby dobrze nogi zrobić)

1. Wyciskanie w koszulce
dziś do 15 cm klocka:
160kg x3
180 kg x 1 i dałem sobie spokój, cały dzień na słońcu swoje zrobił

2. pompki na poręczach:
10 x 20 kg
6 x 40 kg
6 x 40 kg
4 x 40 kg

3. Wyciskanie Hantli (głebokie powolne ruchy)

42 kg x 6 x 3 serie

4. Podrzut z ziemi


65kg x 4
85kg x 3
95kg x 3

5. Uginania na biceps ze sztangą

60kg x 6 x 3 serie

Jak widać trening nie poszedł mi tak jak zamierzałem, ale od jutra będzie już tylko lepiej

Kilka fotek:
lev i ebol




PrimalEAA




A tak mi się łapka dziś przyjarała na słońcu




Bic44 filmy będą, jak tylko znajdę jakiegoś reżysera, narazie nie mam stałego partnera treningowego, bo dopiero dziś kupiłem karnet na siłke w której rok nie byłem

ever mama twierdzi, że paczka była po około 10-12 dniach więc gdzieś tyle czekałem, incarnata nie ma bo ktoś sobie wyjął z paczki, ale jeszcze dziś napiszę do sklepu, może mi nie wysłali

kamiru Trzeba wreszcie sprawdzić, czy duże dawki aminek działają jakoś specjalnie dobrze na regenerację

Pitt witam i zachęcam do częstego komentowania

Jeszcze taka uwaga odnośnie LEUCYNY, dziś po treningu bez bezboleśnie przeszłą mi 20g porcja, jadłem ją jakieś 3 minuty, ale nie sprawiło mi to większych problemów, BCAA w proszku jest dopiero ohydne, sama leucynka w porównaniu do tego to pryszcz

Zmieniony przez - hernegild w dniu 2008-06-30 22:10:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 307
Klaciarz, będziemy bacznie obserwować twój profil:P oby poszło jak najwięcej Hern:P

"Potykając się, można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się" Goethe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Ty Szafran ty jesteś klaciarz u nas na sekcji a nie ja więc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
kurde ja juz czekam 12-13 dni i narazie cwisza

a paka byla otwarta jak doszla czy co ? bo calkiem mozliwe ze ktos sobie z celnego wziąl

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
trudno powiedziec bo mnie nie bylo w domu podczas trwania calej sesji, ale mama mówi że nie wygladala na odklejaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
to w takim razie moze sklep

jak sie z nimi skontaktujesz i dostaniesz odpowiedz to napisz jakbys mógl

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
miejmy nadzieje że cie ta ciężka robota zahartuje tylko!

chociaż z regeneracją będzie pewnie trudniej

ale mam nadzieje że warto, tzn że stawki odpowiednie są zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Bic praca była jednorazowa, u siostry na budowie pomagałem, bo taras wylewaliśmy, na szczęście już nie muszę pracować

Zmieniony przez - hernegild w dniu 2008-07-01 10:06:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Rowniez bede obserwowal
duzej sily zycze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zamówic?

Następny temat

____________OBWODY :P

WHEY premium