SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: "SIŁA bez kreatyny" by HERNEGILD pods.str.29

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 307
matty1 Krytyka bezpodstawna to raz, No i trudno polemizować z osobą mającą 5 lat:) I poczytaj cały test a nie tylko pierwszą strone i podsumowanie, może dojdziesz do jakichkolwiek wniosków. Bo hern hern borykał się z niezłymi spadkami i brakiem formy, jak również z innymi problemami. Tak więc tak czy siak, efekt osiągnął bardzo przyzwoity. Jeśli liczyłeś diametralnej poprawy spadku masy poniżej 90 kg, i niesamowitej wzrostu siły to nie pozostaje mi nic innego tylko pogratulować.
Hern- zrób coś cholera z tymi fotkami, bo żeby zobaczyć efekt trzeba Zdjąć okulary i się mocno przypatrzyć:) Pożycz aparat który robił ci poprzednie fotki, i po problemie, może wtedy paru słów bezpodstawnej krytyki nie będzie. Pozdrawiam

"Potykając się, można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się" Goethe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Jakby nie patrzeć to matty1 ma rację, bo takie efekty że gdzieś spadło 2 centymetry, a gdzie indziej urosło centymetr trudno odnieść na fotkach.
Na szczęście wbrew temu co mówisz nie wydałem wcale dużo, bo 2 xebol i 2xleviathan to koszt ~30$ x 4 więc kupując w Polsce równie dobrze wydałbym tyle na kreatyne, a warto było przetestować coś innego, a jeżeli chodzi o aminy to i tak cały czas jakieś podjadam, więc jak już zamawiałem z USA to postanowiłem kupić ich dużą ilość, bo są tam bardzo tanie.
Dzięki za słowa krytyki i szczerze mówiąc spodziewałem się wiekszej ilości wypowiedzi krytycznych, więc nie cukrować mi tylko niech każdy napisze jak na prawdę uważa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
też się zastanawiałem nad e-bolem - ale nie kupuje w usa (nie umiem ;)- a w Polsce ebol ok 130 zł więc pewnie go odpuszcze

a ile wynosi koszt przesyłki z USA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Zależy ile waży paczka i czym wysyłasz, najtaniej jest drogą morską.
Ja zamawiałem przez pocztę więc trochę zabuliłem, bo moja paczka sporo ważyła, ale jakbyś byś zamawiał coś w kapsach, to nie powinno wyjść drogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hernuś mój FitneSSmenq :*

ładnie poszło sylwetka bardziej ubita,a zawodów w naszym kraju jest nie mało więc spokojnie

graty

sok nie wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8334
gratulacje zmiana w sylwetce widoczna golym okiem naprawde ladnie sie porobiles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
stary swietnie jest , waga i pas w dol a wymiary do gory
sylwetka super , masywna i ubita
powodzenia w daleszj drodze

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Kawal dobrej roboty Hern

Jakie najblizsze plany i cele suplementacyjno-treningowe ?

pozdr

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
najbliższe plany to kontynuacja obecnego treningu, a od supli odpoczynek bo nie mam na ten cel obecnie żadnych funduszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zamówic?

Następny temat

____________OBWODY :P

WHEY premium