SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: "SIŁA bez kreatyny" by HERNEGILD pods.str.29

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
przejrzałem ;) ale nadal nie mam jasnej opinii czy działa dobrze czy jak zwykły tt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Cześć matty1, trudno powiedzieć, bo na początku czułem się świetnie, super regeneracja itp itd, a obecnie się przetrenowałem, więc nawet najlepsze suple na mnie nie działają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
no tak - ale może właśnie przetrenownie jest efektem że sie tak super po tym czułeś - trening na maxa i organizm nie dał rady

no nic jednak sie skuszę na 1 opakowanie - zobaczę na własnej skusze

dzieki za szyubki odzew

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
hernegild to teraz off? na ile?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9022
TomQ do Poniedziałku z tego co wiem

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Tak do poniedziałku.
Odpuściłem tylko piątkowy trening, więc nie pisałem bo nie było o czym

Jutro już normalny trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Aha spoko
nie dopatrzylem sie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Dni 25, 26, 27 (nietreningowe)

Jak postanowiłem dni te przeznaczyłem na całkowity odpoczynek, czyli leżałem całe dnie i oglądałem moją ulubiona anime z czasów gimnazjalnych czyli Dragon Ball

Dzień 28 (treningowy)

Dziś już normalny dzień wg rozpiski. Trening wykonałem dziś u siebie w Bełchatowie na siłowni, gdyż stwierdziłem, że nie mają sensu wyjazdy do Łodzi, bo i tak nie mam formy . O dziwo trening całkiem udany, oczywiście nie szalałem z ciężarami, ale na całkiem przyzwoitym ciężarze skończyłem.
Od jakiegoś czasu przed treningiem przyjmuję 2 kapsułki leviathana czyli w DT wychodzi 4, a w DNT przyjmuję jedynie 2 na czczo. Jest to dla mnie o tyle lepiej, że gdy brałem przed treningiem tylko jedną, nie czułem żadnego pobudzenia, przy dwóch już jest fajny kop treningowy. Oczywiście przy jednej pociłem się jak świniak juz po pierwszych seriach rozgrzewkowych, tak więc przy podwójnej ilości jest jeszcze gorzej . Czasem się dziwię ludziom że chcą po mnie korzytać z tego samego przyrządu, chyba zacznę z ręcznikiem trenować


Wypiska z treningu:
PRZYSIADY:
serie w całym sprzęcie

190 x 2
210 x 2
220 x 2
230 x 2
240 x 2
przestałem wreszcie robić "jedynki" na treningach, postaram się wytrzymać na "dwójkach" do samych zawodów z wyjątkiem ostatniego treningu przysiadów, na którym zrobię jedno ewentualnie dwa podejścia "jedynkowe"

Po przysiadach porobiłem jeszcze jakieś pie.rdoły (nawet na taki wyraz jest cenzura) na nogi, ale nic konkretnego, bo miałem mało czasu i musiałem szybko spadać.


*przedtreningowy posiłek





*przedtreningowe kapsułki





*kończąca się pierwsza puszka leucyny




*połowa PrimalEAA





*pocięty przez kostium kawałek biodra




Pozdrawiam i zachęcam do komentowania

Zmieniony przez - hernegild w dniu 2008-07-29 01:14:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Myślę, że te dwójki dobrze Ci zrobią i jeszcze to 270 na PP wstaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 307
Senegroth miejmy nadzieje że da rade:) Ale wierzymy w klaciarza;d

"Potykając się, można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się" Goethe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zamówic?

Następny temat

____________OBWODY :P

WHEY premium