SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Redukcja z Trec''iem - pods.str.12!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
po tej redukcji bede masował 6 miesiecy, poprostu chce miesiąc redukowac i tyle... moze zeby poprawić samopoczucie... ale poprostu chce :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
***Dzień 7***

*Dieta i suplementacja*
Dziś jak wczoraj, 4 posilki... ahhhhhhh... ten weekend :P Od zawsze w weekendy mam problemy z utrzymaniem scisłej diety, ale naszczęście nie jem niezdrowo :P

Posiłek 1:

- 4 jaja
- 20g oliwy z oliwek
- 100g świerzych grzybków (podgrzybki)
- bułka biała (w nagrode za nazbieranie tylu grzybów haha ;D )
- omega3
- cebula

Posiłek 2:

- ultimate protein i 200 ml mleka 1.5%
- 25g orzechów włoskich

Posiłek 3:

- 1 udko z kurczaka (pieczone) (palka + podudzie, razem jakies 200g miecha :P)
- 50g ryzu brązowego
- duzooo brokuł


Posiłek 4:


- 150g łosoś w pomidorach (łosoś + pomidory z puszki i troche wazyw, domowe xD)
- 12g oliwy z oliwek
- omega-3

*Trening*

całyyyy dzień lenistwa xD

*Podsumowanie tygodnia*

Tydzień zaliczam do udanych, kilka zmian w diecie ale jestem zdania że małe urozmaicenia musza byc bo inaczej nie wytrzyma sie dlugo :P Najgorszy pod wzgledem diety byl oczywiscie weekend ale 2 dni w tygodni mogą sie nieco róznic posilkami :P Jak macie jakies uwagi to piszcie :) Mogę się jeszcze pochwalić że z mojej wagi zleciało prawie 2kg :)

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2009-10-11 18:23:43

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
***Dzień 8***
Coraz mniej osób zagląda do tego testu, ale postanowiłem, że z tak błachego powodu nie będę rezygnował. Myślę że część osób nie traktuje mnie poważnie i myśli że 2 tygodnie bede go prowadził a potem sobie odpuszcze. Otóż, nie. Chce doprowadzić ten test do końca a następnie jeszcze kilka innych :)Mam nadzieje że gdy zobaczycie podsumowanie, to w następnych testach będę wspierany ;)

*Dieta i suplementacja*
Po weekendzie powiedzialem dosc i dziś co do grama zjadłem zaplanowane posiłki :) Jeśli ktoś śledzi test to wie że w weekend szału nie bylo :P

Posiłek 1:
- 4 jajka
- 15g oliwy z oliwek
- pomidory
- omega-3

Posiłek 2:
- 150g twarożek wiejski z szczypiorkiem
- 25g orzechów włoskich

Posiłek 3 (przed treningowy):
- 50g ryżu brązowego
- 200g cyca

Posiłek 4 (zaraz po treningu):
- ultimate protein na wodzie

Posiłek 5 (po powrocie z treningu):
- jedna porcja batona proteinowego (wartości odżywcze na poprzedniej stronie)

Posiłek 6:
- 100g twarogu półtłustego
- 12g oliwy z oliwek
- suruwka z marchewek i rzodkiewek (sos z paczki (ziolowy) z 3 łyzkami wody)

Jak zawsze 30 minut przed 1 i 3 posiłkiem THERMO FAT BRUNER. Obczaiłem dobry sosik w paczkach po 9g do sałatek, mieszamy w 3 lyzkach wody i dodajemy do warzyw. Smak wyśmienity, jutro jak kupie to podam producenta bo w jego skladzie nie ma niezdrowych skladnikow ;).

*Trening*

Nogi: Przysiady pełne ze sztanga na barkach (60, 70, 80)
Plecy: Wiosłowanie sztangielką (21, 21, 25)
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie (50, 55, 60)
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy (40, 45)
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga (35, 39,5)
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko (40, 50)

Dzisiaj trening to prawdziwa masakra, to chyba dlatego ze po weekendzie... chwilowe bole glowy... po skonczonej seri nie mialem sily siegnac po butelke wody i az chcialo mi sie wymiotowac ;/ mysle że jutro będzie lepiej... Nie wiem czym ta dyspozycja jest spowodowana, mam nadzieje że jutro juz tak nie bedzie :).

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwszy raz chyba coś prowadzisz z czasem ludzie zaczną zaglądać dawaj może fotki, filmy =) urozmaicaj może tylko ja nie czaje jak można redukować się 3x siłownia 3x aero po 30m szczerze to więcej kręcą ludzie na masie osobiście przed/po siłowni daje nawet czasem 30m aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
no cisne 3x siłownia i 3 x 40 minut areoby... wiem że czasem ludzie na masie wiecej areobów maja :) no ale bede do konca cisnął tym treningiem i zobaczymy co wyjdzie ;) jak mowilem to moj 1 test wiec szału na 100% nie bedzie ... dokoncze ten test i w nastepnym wyeliminuje błedy ktore popełnialem w tym .

Opis dzisiejszego dnia dodam jutro rano, bo zaraz po treningu prysznic i mały balet ;)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tak jak wyzej

urozmaicaj

zdjecia
filmy mile widziane

bedzie co komentowac

trzym sie

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
spoko, mysle ze filmy to nie zabardzo jeszcze ;p ale fotki jak najbardziej :) naczne cos dodawac :). zaraz opisuje wczorajszy dzien <maskarka> :D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Zdjecia kilku posiłków. Jakoś ten opis popraw dni tak kolorystycznie zeby był bardziej zauważalny.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
***Dzień 9***
Wczoraj mała impreza (tj. 9 dnia treningowego). Ten opis dodaje niestety rano zamiast wieczorem ;p

*Dieta i suplementacja*
Byla imprezka byly tez niestety straty dietowe ;p

Posiłek 1:
- 4 jajka
- 15g oliwy z oliwek
- rzodkiewki
- omega-3

Posiłek 2:
- 200g twarożek wiejski
- 25g orzechów włoskich

Posiłek 3 (przed treningowy):
- 50g ryżu brązowego
- 200g cyca

Posiłek 4 (zaraz po treningu):
- ultimate protein na wodzie

Posiłek 5 (po powrocie z treningu):
- jedna porcja batona proteinowego (wartości odżywcze na poprzedniej stronie)

Posiłek 6:
- 100g twarogu półtłustego
- 12g oliwy z oliwek
- rzodkiewki (chyba z 2 duze)

No i balet... ehhh... 3 piwa (desperados i 2 leszki a do tego paluszki (mala paczuszka) i snikers ... dzisiaj na silowni to wybiegam, bo planuje min. godzine biegania i trening silowy...)
Jak zawsze 30 minut przed 1 i 3 posiłkiem THERMO FAT BRUNER.

*Trening*

Areoby:
- 40 minut na bierzni tempem 10km/h :)

Brzuch:
- brzuszki na lawce rzymskiej 3x100,
- podciaganie kolan do klatki na stojaku 40,30,20,
- podciaganie kolan do klatki na lawce 3x20,

To tyle, bierznia mnie specjalnie mocno nie zmeczyla. mialem jeszcze sily. Dzisiaj jak mowilem dodatkowa godzina bierzeni za wczorajsze party :) opis dnia dzisiejszego dodam wieczorem :)

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2009-10-14 11:57:21

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muscle Guard Elite interactive

Następny temat

Stack do 70zl

WHEY premium